II Miejsce w Krakowie naszych Orlików. Drukuj Email
Sprawy organizacyjne - Adresy, Regulaminy, Formularze, Składki
wtorek, 18 grudnia 2018 08:51
Udostępnij

Dobrze zaprezentowała się drużyna Orlików na Turnieju Smoka Wawelskiego. Po udanym występie drużyny Żaków (III miejsce), do Krakowa wybrała się drużyna trenera Janusza.

Na "rozgrzewkę", już w piątek, rozegrała mecz sparingowy z Cracovia Kraków. Mecz rozegrany był "pod balonem", a graliśmy składami siedmioosobowymi. Konfrontacja z "Pasami" była bardzo udana, przez większą część meczu utrzymywał się wynik remisowy dopiero w końcówce spotkania udało nam się wyjść na prowadzenie, wygrywając ostatecznie 5-3.

W sobotę i niedzielę uczestniczyliśmy w rozgrywkach turniejowych. Grupa A, do której trafiliśmy wygraliśmy wszystkie mecze zdobywając 15 pt. z Hutnikiem Kraków (1-0) br Wiktor Jernutowski, Dalin Myślenice (2-0) br. Wiktor. Filip Łuczak,  AP Goal Nowy Sącz (1-0)  br.Wiktor, Garbarnia Kraków (3-2) br. Nikodem Krakowiak, Bartek Grzechynia-2, Wolbromska AP 1-0 (Filip).

W niedzielę trafiamy do Ligi Mistrzów, mając gorący doping licznej grupy kibiców/rodziców, na początek wygrywamy z Pogonią Siedlce 1-0 (br. Szymon Pieńkowski), w następnym meczu remisujemy bezbramkowo z SMS Żywiec, a na koniec turnieju trafiamy na "starych znajomych" z rozgrywek finałowych Tymbarka (drużyna z Rzeszowa została Mistrzem). Aby wygrać turniej musieliśmy pokonać Stal, niestety nie daliśmy rady, ostatecznie przegrywamy spotkanie 5-2 (br. Kuba Kazimierski, Filip). Zwycięzca Turnieju w nagrodę otrzymał voucher na zawody do Duseldorfu.

Drużyna nie tylko korzystała z atrakcji sportowych, ala również zwiedzała krakowski Rynek, Muzeum Lotnictwa, była w parku trampolin oraz basenie.