Dobry występ drużyny z rocznika 2010 (II miejsce) Drukuj Email
Nowiny, wydarzenia, relacje - Aktualności pozostałe
piątek, 15 lutego 2019 22:25
Udostępnij

W dniu 10.02. 2019 dwie drużyny Gryf Świdnica z rocznika 2010 wystartowały w zawodach z cyklu Silesia Cup w Żarowie. Pierwsza drużyna Gryfa po dobrej grze zajęła w turnieju drugie miejsce uznając wyższość w finale drużynie Baszty Wałbrzych.

Gryf II uplasował się na siódmej pozycji prezentując duże zaangażowanie i niesamowitą ustępliwość oraz wolę walki. Zawodnicy gryf zebrali kolejne spore doświadczenie meczowe co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Michał Magierowski. Komplet wyników: Gryf I Świdnica: Grupa A - Silesia I Żarów (Staroń) - Polonia Stal III Świdnica 2-0 (Kobajło 2) - AP 13 Świdnica 1-0 (Kobajło) - Polonia Stal II Świdnica 0-0 Półfinał - Polonia Stal I Świdnica 1-0 (Kobajło) Finał - Baszta Wałbrzych 0:2
Skład Gryf I Świdnica: Magierowski Michał, Orzechowski Krzystof, Staroń Mateusz, Stachyra Leon, Kobajło Oskar, Pieńkowski Bartosz, Mazurek Jan Gryf II Świdnica: Grupa B - Baszta Wałbrzych 0-3 - Silesia II Żarów 2:0 (Treczyński 2) - Polonia Stal I Świdnica 0-3 - GCKIS Żarów 0-1 Mecz o 7 miejsce - Silesia I Żarów 4-1 (Urbańczyk 3, Głowacki)
Skład Gryf II Świdnica: Markowicz Dawid, Głowacki Michał, Treczyński Michał, Urbańczyk Sebastian, Sobczyński Jacek, Magierowski Miłosz, Knapik Dominik