Harmonogram treningów Drukuj Email
Nowiny, wydarzenia, relacje - Informacje dla zawodników
środa, 29 sierpnia 2012 08:11
Udostępnij

HARMONOGRAM TRENINGÓW:

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW DO LISTOPADA 2019
Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
Skrzat Patryk Łuka Marek Orzechowski środa 16:00-17:15 Orlik ul Jodłowa
piątek 16:00 – 17:15 Orlik ul Jodłowa
Żak I Marek Orzechowski środa 17:15-18:45 Boisko przy SP nr 105 ul Saperów
piątek 17:15-18:45 Orlik ul Jodłowa
Żak II Maciej Masny poniedziałek 16:30 – 18:00 Orlik ul Jodłowa
środa 16:30 – 18:00 Orlik ul Jodłowa
Orlik I Bartosz Prętki poniedziałek 16:30 – 18:00 Orlik ul Jodłowa
środa 16:00 – 17:30 boisko przy ul Saperów
Orlik II Rafał Świdurski poniedziałek 16:30 – 18:00 Sala Sportowa ZSM
czwartek 17:00 – 18:30 Sala Sportowa ZSM
Młodzik I Janusz Masny poniedziałek 17:30-19:00 STADION OSIR
wtorek 17:00 – 18:30 ORLIK SP 6
czwartek 17:30-19:00 STADION OSIR
Młodzik II Janusz Masny poniedziałek 16:00 – 17:30 STADION OSIR
wtorek 17:00 – 18:30 ORLIK SP 6
czwartek 17:00 – 18:30 STADION OSIR
Trampkarz Jakub Pasiewicz poniedziałek 17:30-19:00 STADION OSIR
środa 17:00 – 18:30 STADION OSIR
JUNIOR Rafał Świdurski, Przemysław Malczyk poniedziałek W czasie zajęć szkolnych KLASA SPORTOWA OBIEKTY SPORTOWE PRZY UL. SIKORSKIEGO
wtorek
środa
czwartek
piątek
ODDZIAŁ PASTUCHÓW Rafał Pierkowski poniedziałek 17:00 – 20:00 Sala Gimnastyczna przy SP w Pastuchowie
środa 17:00 – 20:00
BRAMKARZE Wojciech Wierzbicki poniedziałek 16:00 – 17:00 17-18:00 Boisko przy SP nr 105 ul Saperów
piątek 16:00-18:00

 

Grupa Trener Dzień Godziny Miejsce
Smerf I i II Bartek Prętki asystenci Maciej Masny, Damian Stec poniedziałek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
środa 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf III Radek  Szalecki asystent Szymon Dembowski środa 16.30-18.00 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
piątek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Smerf IV Bartek Kulig wtorek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
czwartek 17.00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak I Janusz Masny asystent Olek Irek wtorek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 17.30-19:00 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Żak II Jarosław Kozioł poniedziałek 16.00-17.30 Obiekt sportowy ul. Ułańska
środa 17:00-18.30 Orlik GM nr 4 ul.Jodłowa
Żak III i IV Janusz Masny, Mateusz Wierciński, Marek Orzechowski wtorek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
czwartek 16.00-17:30 Orlik SP nr 6 ul. Wodna
Orlik I, Orlik II Patryk Szokało poniedziałek 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska
środa 16:30-19:00 Stadion ŚOSiR ul. Ślaska