Turniej Gryf Cup 2006 Drukuj Email
poniedziałek, 21 stycznia 2019 20:33
Udostępnij

Hala sportowa w Żarowie była miejsce kolejnego turnieju z serii Gryf Cup.

Jako gospodarze rozgrywamy mecz otwarcia. I tak o godzinie 9.00 stajemy naprzeciw Lechii Dzierżoniów. Po meczu okazuję się, że jesteśmy bardzo gościnni i dajemy strzelić przeciwnikowi aż 11 bramek... 
Ten mecz nie ułożył się naszej drużynie pod żadnym aspektem i trzeba było o nim bardzo szybko zapomnieć. 
Drugie spotkanie rozgrywamy z dobrze nam znaną drużyną z Marcinowic, w tym meczu wyglądamy lepiej niż w pierwszym, lecz to wystarczyło tylko na strzelenie jednej bramki. Drużyna z Marcinowic zagrała mądrze i bardzo skutecznie strzelając nam 3 bramki. Trzecie spotkanie rozegraliśmy z drużyną Żerniki Wrocław, najlepiej prezentującą się drużyną na turnieju (1 miejsce), po dobrym meczu w defensywny ustawieniu musimy uznać wyższość przeciwnika, przegrywamy 0-7 i nadal nie mamy żadnych punktów na kącie.

Kolejnym naszym rywalem na turnieju była drużyna z Siechnic. Ten mecz jest zupełnie inny niż te które rozegraliśmy do tej pory. Chłopaki są zaangażowani i grają to co potrafią najlepiej, na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Szybko wychodzimy na prowadzenie i solidnie gramy do końca meczu. Niestety na kilka sekund przed końcem tracimy bramkę i mecz kończy się remisem, drużyna z Siechnic okazała się bardzo ciekawym rywalem.

Naszym ostatnim spotkaniem na tym turnieju jest bratobójczy pojedynek z Gryfem Pastuchów, z tego spotkania wychodzimy zwycięsko (2-1) zdobywając na turnieju 4 pkt i 3 bramki. 

Nie był to dla nas udany turniej, popełniliśmy wiele błędów nad którymi trzeba popracować. Na szczęście do meczy ligowych jeszcze trochę czasu zostało, dlatego bierzemy się do ciężkiej pracy.