2009 - Charytatywnie w Legnicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Janusz Masny   
poniedziałek, 11 marca 2019 10:15
Udostępnij

W ubiegły weekend rocznik 2009 wziął udział w V Charytatywnym Turnieju Piłkarskim FA Decathlon Cup - Gramy dla Beaty.

Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn. Graliśmy w systemie każdy z każdym. Zanim jednak rozpoczęliśmy rywalizację  swoje umiejętności pokazał dobrze nam znany Paweł Skóra - mistrz świata w trikach piłkarskich.Chyba nie trzeba dodawać, że za swój niesamowity występ zebrał gromkie brawa.

Ósemka wybrańców trenera Bartka prowadzona w tym dniu przez trenera Maćka zmagania zaczęła od meczu z FA II Legnica (zwycięstwo 5:0 ). Kolejne spotkanie rozegraliśmy z I drużyną FA Legnica. Wynik identyczny, niestety w drugą stronę. Następnie zmierzyliśmy się z silną ekipą Miedzi Legnica, po niezłym meczu musimy uznać wyższość rywali. 0:3... Ostatnie 2 mecze to nasze wysokie zwycięstwa (8:0 z FA Głogów oraz 6:0 z FA III Legnica), które pozwoliły nam uplasować się na dobrym 3 miejscu. Indywidualną nagrodę otrzymał kapitan drużyny w dniu dzisiejszym - Witek - okrzyknięty odkryciem turnieju.
Nie wynik był jednak najważniejszy, a szczytny cel dla którego grano. Mamy nadzieję, że w trakcie turnieju zebrano sporą sumę pieniędzy, która trafi do Pani Beaty. Życzymy dużo dużo zdrowia!

Skład: Cugier, Charuży, Bryk, Jacek (1 bramka), Politański (8 bramek), Rapczyński, Brania, Jernutowski            (8 bramek).