Świdnicka Liga Żaków dzień 3. Drukuj Email
Wieści ligowe - Świdnicka Liga Żaków
środa, 15 maja 2013 09:33
Udostępnij

Tegoroczna Świdnicka Liga Żaków dobiegła półmetka. Trzeci dzień rozgrywek odbył się w czwartek 16 maja. Jak zwykle mecze zostały rozegrane na boisku "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 6 na ul. Wodnej. Zawody tradycyjnie były niezwykle ciekawe i zacięte. M.in. w bezpośrednim pojedynku oglądaliśmy niepokonane dotychczas reprezentacje szkół podstawowych nr 4 i nr 8. Do głosu doszła reprezentacja szkoły nr 6 wygrywając swoje dwa mecze. Aktualnie czołówka tabeli ligowej to:

1. Szkoła Podstawowa nr 8, 15 pkt. / 5 meczów,
2. Szkoła Podsatwowa nr 4, 15 pkt. / 6 meczów,
3. Szkoła Podsatwowa nr 6, 12 pkt. / 6 meczów.

Bieżące informacje na temat rozgrywek wraz z wynikami już rozegranych spotkań, aktualną klasyfikacją drużyn jak i terminy planowanych spotkań możecie znaleźć w naszym serwisie, w utworzonym do tego celu specjalnym dziale po prawej stronie witryny.

Podobnie jak w roku ubiegłym UKS GRYF Świdnica wspierany przez Sponsora i Partnera Technicznego - firmę DACCO, we współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy oraz OSiR Świdnica, pod patronatem Prezydenta Miasta Świdnica, organizuje Świdnicką Ligę Żaków 2013. W rozgrywkach tych biorą udział reprezentacje świdnickich szkół podstawowych, w kategorii klas młodszych I-III.