Mecz Młodzika II z Cukrownikiem.

Mecz Młodzika II z Cukrownikiem.

23 września rozegralismy nasz piąty mecz w V lidze Mlodzika. Tym razem udaliśmy się do Pszenna na rywalizację z Cukrownikiem. Mecz rozpoczęliśmy spokojnie, rozegranie piłki wychodziło nam przyzwoicie, niestety niecelnie zagrania piłki w środkowej i bocznej strefie i dwa błędy w obronie sprawiły, że do 15 minuty szybko straciliśmy dwie bramki. Szkoda bo kilka zagrań w naszym wykonaniu wyglądało nieźle. Strzelona kontaktowa bramka pozwala nawiązać walkę. Drużyna z Pszenna nastawiona na zagrania z obrony do ataku daje się we znaki naszym obrońcom, ale już zdecydowanie wyglada to lepiej, aniżeli w początkowej części gry. Doprowadzamy do remisu i mimo coraz lepszej gry i sporej ilości okazji strzeleckich to znów rywal zdobywa bramkę. Ostatnie 15 minut w naszym wykonaniu wyglądało zdecydowanie najlepiej, dużo składanych akcji przez środek do skrzydłowych pozwoliło na wykonanie bardzo dużej liczby groźnych akcji pod bramką Cukrownika, potrafiliśmy wykonać kilka dobrych podań i utrzymać się przy piłce. Ostatecznie wynik spotkania 3-3. W piątek rozegramy kolejny mecz z zespołem Bielawianki Bielawa o 17.30 w Bielawie.

Ligowe zmagania Młodzika II.

Ligowe zmagania Młodzika II.

W piątek drużyna trenera Bartka i Norberta rozegrała mecz 6 kolejki z drużyną Bielawianki Bielawa. Zdecydowanie było to najbardziej wymagający rywal w naszej grupie. Takie mecze dają obraz jak prezentujemy się na tle rywala grającego piłką. Mimo porażki, można być zadowolonym z postawy naszych chłopaków, którzy ambitnie starali się pozostawić dobre wrażenie na przeciwniku. Najbardziej wyróżniającym się naszym graczem był Igor, a także bardzo dobrze dysponowany był nasz bramkarz, mimo dwóch błędów miał sporo roboty i wywiązał się z nich wzorowo! Drużyna prezentowała się naprawdę nieźle. Staraliśmy się konstruować akcje z wykorzystaniem skrzydłowych, mieliśmy sporo groźnych kontratakow. Udawało nam się wychodzić z pod pressingu przeciwnika.Szkoda niewykorzystanych świetnych okazji 2x słupek, 2x sam na sam. Kilka razy brakowało tego ostatniego dobrego podania co na pewno dało by nam jeszcze większą determinację w walce na boisku. W następnej kolejce mamy pauzę, dlatego w przyszły weekend rozegramy mecz sparingowym.

Plan treningów Młodzik Orlik 31.03-10.04.2020

Plan treningów Młodzik Orlik 31.03-10.04.2020

Trzy turnieje rocznika 2008-każdy mógł zagrać.

 W sobotę jedna drużyna grała w Świebodzicach w turnieju dla rocznika 2007 -”Victoria Cup”, druga ekipa wybrała się do Żarowa na „Rawa Cup”, a trzecia w niedziele na „Strzegom Cup”. Każda z nich zaprezentowała się na tyle dobrze, że stanęła na podium, a w dwóch przypadkach na najwyższym stopniu podium. RAWA Cup- Żarów. Na początek rywalizacji nasza drużyna trafiła do grupy z Victorią Wałbrzych, Silesią Żarów, AP 13 Świdnica II oraz Champions Nowa Ruda II. Zajęli w niej drugie miejsce z bilansem 3 zwycięstw (3:1, 3:0 i 4:0) oraz jedną przegraną (3:5) co pozwoliło awansować do półfinału.

W spotkaniu o wielki finał, po bardzo wyrównanym spotkaniu zwycięstwo zapewnili sobie zawodnicy UKS Marcinowice (0:2).

Na koniec pozostał nam do rozegrania "mały finał" z Kłosem Lutomia. Po 10 minutach wynik pozostał remisowy (1:1), lecz w karnych nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna (2:0) i dzięki temu mogliśmy cieszyć się z trzeciego miejsca.

W całym turnieju 9 bramek zdobył Alex, 3 Bartek, po jednej dołożyli Igor oraz Błażej. Zawodnikom należą się dodatkowe gratulacje z uwagi na brak nominalnego bramkarza w drużynie. Chłopcy stanęli na wysokości zadania dzieląc się obowiązkami - trzykrotnie dostępu do naszej bramki bronił Filip Łuczak, dwukrotnie Igor i raz wspomógł ich Błażej. Przez cały turniej towarzyszyła nam doskonała atmosfera, co z pewnością przyczyniło się do sukcesu!

Skład drużyny - Alex Karnas, Igor Wciórka, Błażej Cygan, Filip Łuczak, Filip Kruszyński, Kacper Kłos, Bartek Grzechynia. Victoria Cup- Świebodzice. Mimo, że w swoim składzie mieliśmy tylko jednego zawodnika z 2007, świetnie poradziliśmy sobie ze starszymi drużynami.

Wyniki w grupie: Gryf-AP Dzierżoniów 0-0 Gryf-Baszta Wałbrzych 0-0 Gryf-Due Soccer Świebodzice 1-0 Gryf- AP Szewce 3-0 Półfinał Gryf- Victoria Świebodzice 3-1 Finał Gryf-AP Szewce 2-0

Skład drużyny: Patryk Witaszczyk, Sebastian Patyk, Damian Patyk, Patryk Podleśny, Jakub Kazimierski, Jakob Kosmala, Andrzej Agaciak, Maksym Horobets Strzegom Cup. Wzmocnieni kilkoma zawodnikami z drużyny Młodzika I, nasza drużyna nie miała sobie równych na turnieju organizowanym przez AKS Strzegom. Graliśmy systemem każdy z każdym (siedem drużyn). Na sześć rozegranych spotkań donieśliśmy pięć zwycięstw i jeden remis. Wyniki: Gryf-JTS I Jawor 0-0 Gryf-AKS I Strzegom 3-0 Gryf-Pogoń Syców 3-0 Gryf-Due Soccer Świebodzice 2-1 Gryf- AKS II Strzegom 3-1 Gryf-JTS II Jawor 2-0 Skład drużyny: Brajan Walukiewicz (br.), Szymon Stramek, Jakub Nitsch, Szymon Kaczmarczyk, Szymon Duszyński, Hubert Jaworski, Michał Cichowicz, Sebastian Patyk, Damian Patyk, Jakub Kazimierski, Aleks Karnas.

Drużyna Gryfa - MŁODZIK 2

młodzik 2

Lista zawodników

#ZAWODNIKTRENERKONTAKTTRENINGIGODZINYMIEJSCE
1Michał CichowiczJanusz Masny507 095 526PONIEDZIAŁEK16.00 - 17.30Stadion OSiR
2Błażej Cygan  WTOREK16.00 - 17.30Salka na Zawiszowie
3Szymon Duszyński  CZWARTEK16.00 - 17.30Stadion OSiR
4Piotr Idziak     
5Hubert Jaworski     
6Szymon Kaczmarczyk     
7Gracjan Domański     
8Kacper Kłos      
9Daniel Komorowski     
10Filip Kruszyński     
11Jakub Makarewicz     
12Olek Netkowski     
13Jakub Nitsch     
14Kuba Satała     
15Szymon Stramek     
16 Dawid Studziński     
17 Rafał Wiecheć     
18      

NIEDZIELNE GRANIE ROCZNIKA 2008

W niedzielę 1 marca o godz. 10:00 na stadionie Osir odbędzie się sparing wewnętrzny zawodników rocznika 2008. Powołani są wszyscy zawodnicy z grup Młodzik I i Młodzik II. Zabieramy czarne i czerwone koszulki.

Sklep on line Dacco zobacz odzież sportową dla Twojego Dziecka

sklep Dacco

Plan treningów indywidualnych Młodzik

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich druzżyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Informacje szczegółowe i dokumenty na stronie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  Uczniowski Klub Sportowy Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych i pracowitych i wytrwałych uczniów świdnickich szkół.  Zapraszamy do nas.

  WIĘCEJ