sparing-legnica-ak.jpg

Mecze z Miedzią Legnica i SMS Łódź.

24.02.2021

Dwa cenne sparingi rozegrała grupa Młodzików w ostatnim tygodniu. W środę 17 marca pojechaliśmy zmierzyć się do Miedzi Legnica występującej w I lidze dolnośląskiej, mecz rozgrywany był w wymiarze czasowym 2 x 40 min. Każdy z osiemnastoosobowej grupy mógł spróbować swoich sił z renomowanym przeciwnikiem. Mecz zakończył się wynikiem 4-2 po bramkach Filipa. Ł i Aleksa.

więcej »
trojmecz-ak.jpg

Trójmecz z zespołem FA Wałbrzych

20.02.2021

W niedzielne przedpołudnie na świdnickim Osirze grupa Młodzika i Orlika rozegrała trojmecz z zespołem FA Wałbrzych. Blisko 2h gry przy wiosennej aurze były pierwszą grą sparingową w tym roku na powietrzu. W przyszłą niedzielę będziemy mieli okazję na podobna rywalizację.

maluchy-graja-ak.jpg

Maluchy też grają.

16.02.2021

Najmłodsi zawodnicy z rocznika 2014/2015 rozegrali swój drugi sparing, na hali w Żarowie. Grali z wielką ambicją i zaangażowaniem, prezentując przez długie fragmenty wysokie umiejętności, czego efektem były strzelone bramki. Drużyna z Żarowa dzięki lepszym warunkom fizycznym i większemu zaawansowaniu piłkarskiemu była bardzo wymagającym rywalem.

więcej »
mecz-futsal-ak.jpg

Mecz sparingowy w futsalu.

16.02.2021

Grupa młodzika trenera Janusza rozegrała w niedzielę, na hali Zawiszów, mecz z Olympiciem Wrocław. Drużyna gości występująca w I lidze dolnośląskiej była bardzo wymagającym przeciwnikiem. Mecz rozpoczął się od wyraźnej przewagi Gryfiaków, po 14 min. gry prowadziliśmy 2:0. W dalszej części meczu wynik zmieniał się raz na korzyść Olimpicu raz na stronę Gryfa. Ostatecznie o jedną bramkę goście okazali się lepsi.

więcej »
turniej-zabkowice-ak.jpg

Turniej rocznika 2011 w Ząbkowicach Śląskich.

14.02.2021

Gryf 2011 - rozegrał w dniu 13 Lutego Turniej rocznika 2011 w Ząbkowicach Śląskich. Za oknem zimno i sporo śniegu, ale halowe granie skutecznie potrafi spowodować, że się o tym zapomina. Chłopcy z Gryfa rozegrali w sumie 5 spotkań po 12 minut zajmując pewne 5-te miejsce na 10 rywalizujących ze sobą zespołów. I ponownie trzeba zaznaczyć, że słabość, ospałość w pierwszym meczu naszego zespołu, okazała się kluczowa dla ostatecznego wyniku zespołowego.

więcej »
sparing-trampkarz-ak.jpg

Sparing trampkarza w Świebodzicach

12.02.2021

Przy blisko 10 stopniowym mrozie rozegraliśmy kolejną grę kontrolną z drużyną że Świebodzic. Drużynę Victorii Świebodzice znamy dobrze, czy to z innych gier kontrolnych, czy zmagań ligowych.

więcej »
mecze-kontrolne-ak.jpg

Mecze kontrolne Młodzika I.

11.02.2021

Przygotowująca się do rozgrywek w II lidze dolnośląskiej grupa Młodzików ma za sobą cztery sparingi rozegrane w ciągu ostatnich dwóch tygodni, 31 stycznia rozegraliśmy trójmecz z Górnikiem Nowe Miasto i Trampkarzami prowadzonymi przez trenera Kubę. Z kolei 7 lutego zawitały do Świdnicy 1 KS Ślęza Wrocław i Lechia Dzierżoniów, mimo sporego mrozu (-7) udało się rozegrać wszystkie zaplanowane mecze, drużyny grały mecz i rewanż po 30 min, razem ok. 2 godzin gry na drużynę

więcej »
sparing-pogon-ak.jpg

Sparing z Pogonią.

11.02.2021

Pieszyce Grupa Mlodzika 2008/2009 rozegrała sparing z rówieśnikami z Pieszyc. Przy oświetleniu mogliśmy porywalizowac przez 2h. Cenny sparing na pewno zaprocentuje w zbliżającym się sezonie

więcej »
zak-skrzat-turniej-ak.jpg

Żak i Skrzat na turniejach.

10.02.2021

W ubiegłą niedzielę odbył się kolejny turniej Gryf Cup. Tym razem rywalizowali chłopcy z roczników 2012 i 2013. Zawody podzielone były na 2 sesje - dopołudniową (2013) i popołudniową (2012). Dużo grania, mało siedzenia - taki przyjęliśmy format rozgrywek i wydaje się, że się dobrze sprawdził. Osiągnięte przez nasze zespoły wyniki miały drugorzędne znaczenie, ważne, że zawodnicy spędzili czas aktywnie, mieli możliwość rywalizacji z różnymi przeciwnikami, nabierali praktyki meczowej i dobrze się bawili.

więcej »
turniej-halowy-ak.jpg

Turniej halowy drużyny Trampkarza.

07.02.2021

W sobotę 06.02.2021 nasi zawodnicy rozegrali turniej halowy organizowany przez MKS Victoria Świebodzice. Na starcie stawiło się 8 drużyn: Zagłębie Wałbrzych, Victoria Świebodzice I,II, A.P. Futgol, Orlik Łagiewniki, Orzeł Ząbkowice, A.P Dzierżoniów.

więcej »
orliki-turniej-ak.jpg

Orliki na turnieju w Wałbrzychu

08.02.2021

W dniu 6 Lutego wybraliśmy się rocznikiem 2010 i 2011 na turniej do Wałbrzycha - do Przyjaciół z Victorii Wałbrzych. Podzieleni na dwa zespoły rocznika 2010 i 2011 osobno wystartowaliśmy w rywalizacji w osobnych grupach po 5 zespołów. Jak zwykle słabo zaczęliśmy na tle rywali, pierwsze spotkania nie wyglądały skutecznie - bo jeśli chodzi o założenia i zaangażowanie to ono było co najmniej wystarczające dla osiągnięcia sukcesu

więcej »
cwiczenia-ak.jpg

Ćwiczenia pani Marleny

02.02.2021

Tym razem zawodnicy z grupy Młodzika I zmierzyli się z ćwiczeniami zaaplikowanymi przez Panią Marlenę. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie w formie treningu funkcjonalnego odbyły się w poniedziałek.

więcej »
gryf-cup-ak.jpg

Gryf Cup dla rocznika 2008 oraz 2009

02.02.2021

30 stycznia odbył się Gryf Cup dla rocznika 2008 oraz 2009. Na świdnickiej hali Zawiszów wystawiliśmy dwie ekipy r 2008 i r 2009. Turniej był bardzo wyrównany kilka meczy w naszym wykonaniu było naprawdę solidnych. Grupa 2008 najlepsze swoje mecze zagrała z Orlikiem i Bielawą. Natomiast 2009 z Woliborzem i Kłodzkiem mimo porażek 1do2 naprawdę gra mogła się podobać.

więcej »
aktywna-sobota-2021-ak.jpg

Rocznik 2012 - aktywna sobota Gryfików

02.02.2021

Żaczki z rocznika 2012 z mocnym wsparciem chłopców z rocznika 2013 rozegrali w sobotę na hali w Witoszowie Dolnym trójmecz z zespołami z Bojanic i Burkatowa. Co prawda rywale byli ciut starsi i mocniejsi fizycznie, ale nie przeszkadzało nam to podjąć rękawicy i powalczyć jak równy z równym. Każdy uczestnik sobotnich zajęć spędził na parkiecie sporo minut, mając możliwość zaprezentowania zdobytych podczas treningów umiejętności.

więcej »
trening-funkcjonalny-ak.jpg

Trening funkcjonalny

29.01.2021

Zajęcia wzmacniające mięśnie w formie treningu funkcjonalnego - z takim treningiem musieli zmierzyć się zawodnicy z druzyny Orlika. Chłopcy dzielnie stawili czoła ćwiczeniom zaproponowanym przez fizjoterapeutkę Marlenę. W ćwiczeniach zostały wykorzystane taśmy i gumy oporowe mini - band. Zajęcia miały na celu naukę prawidłowych wzorców ruchowych podczas wykonywanych ćwiczeń oraz wzmocnienie mięśni posturalnych. Chłopcy bardzo mocno przyłożyli sie do zadań, wykonywali je chętnie i z uśmiechem na twarzy. Czy takie treningi zagoszczą na stałe w naszym harmonogramie? Czas pokaże, ale będziemy sie o to starać.

więcej »
liga-malego-gryfiaka-ak.jpg

Liga małego Gryfiaka

28.01.2021

Liga Małego Gryfiaka cz2. w niedzielę 24 stycznia na hali na Zawiszowie odbyła się druga edycja Ligi, tym razem do rozgrywek dołączyli również najmłodsi nasi zawodnicy oraz zawodnicy z naszego oddziału w Pastuchowie.

więcej »
turniej-zawiszow-ak.jpg

Turniej w hali Zawiszów

19.01.2021

W niedzielę rocznik 2012 uczestniczył w turnieju rozgrywanym na świdnickiej hali "Zawiszów". W fazie grupowej mieliśmy okazję zmierzyć się z mocnymi przeciwnikami (2 drużyny z naszej grupy spotkały się w finale), walczyliśmy jak mogliśmy, ale było to za mało na choćby punkt czy bramkę. W meczu o 9 miejsce wygrywamy po rzutach karnych z AP9 Wałbrzych. Mimo, że gra toczyła się o dalsze miejsce, chłopcy po udanej serii "jedenastek" cieszyli się, jakby wygrali turniej:) Obiektywnie trzeba przyznać, że nasza dyspozycja była w tym dniu daleka od optymalnej. Nie załamujemy się jednak, pracujemy dalej. Turniej wygrywa Nysa Zgorzelec przed Górnikiem Wałbrzych.

więcej »
turniej-nowa-ruda-ak.jpg

Turniej o Puchar Burmistrza Nowej Rudy

17.01.2021

Bardzo dobry występ zespołu trenerów Bartka i Norberta w Nowej Rudzie. 17 stycznia na hali CTS braliśmy udział w 14 Turnieju o Puchar Burmistrza Nowej Rudy. W rywalizacji grupowej rocznika 2008 zajmujemy pierwsze miejsce zdobywając 4 punkty z zespolami Victorią Wałbrzych i Włókniarzem Gluszyca. Bardzo dobre występy w naszym wykonaniu pozwoliły nam trafić do grupy Ligi Mistrzów. Walka o zwycięstwo była bardzo emocjonująca.

więcej »
oboz-przygotowawczy-2021-ak.jpg

Obóz przygotowawczy 2021

15.01.2021

W drugim tygodniu ferii zawodnicy z rocznika 2006, 2007, 2008 wzięli udział w obozie przygotowawczym. To już drugi rok z rzędu, kiedy w styczniu pomimo śniegu i niskich temperatur nasi zawodnicy w pocie czoła ciężko harują żeby w nadchodzącym sezonie radzić sobie jak najlepiej na boisku.

więcej »
eliminacje-pzpn-puchar-ak.jpg

Eliminacje o puchar Przezesa PZPN

14.01.2021

10 stycznia rocznik 2009 brał udział w eliminacjach do finału wojewódzkiego o Puchar Prezesa PZPN w halowej piłce nożnej. W turnieju brało udział 8 zespołów. Oprócz nas na hali w Witoszowie stawiły się ekipy Polonia/Stal Świdnica, Venus Nowice, Champion Nowa Ruda, Górnik Nowe Miasto, Górnik Wałbrzych, Lechia Dzierżoniów, Orlik Klodzko.

więcej »
22.09.2020

Charytatywne granie Gryfiaków.

W sobotę 19 września grupa Żaków (trener Maciej), postanowiła wziąć udział w festynie charytatywnym w Szczepanowie gdzie uczestniczyliśmy w Turnieju "Gramy dla Justyny". Świetne występy naszych Żaków nie były w tym dniu najważniejsze, liczyło się każde wsparcie dla tak szczytnego celu. Trzymamy za Justynę kciuki i liczymy, że wszystko będzie dobrze.

więcej »
ślub

Slub trenera Pasiewicza

Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia dla nozowożeńców życzy Zarząd Klubu, trenerzy oraz zawodnicy wraz z rodzicami.

więcej »
Brawo trener

Brawo Trener

Kolejny raz jeden z naszych trenerów Jakub Pasiewicz, na co dzień pracujący z grupą trampkarz zmierzył się z zawodami triathlonowymi.

Za ukończenie zawodów w jednym kawałku wielkie gratulacje i powodzenia na przyszłość!

więcej »

Trzecie miejsce Orlików na turnieju w Marcinowicach.

Grupa Orlik II wzięła udział w charytatywnym turnieju "Gramy dla Amelki". Zawody odbyły sie 01.03.2020 w Marcinowicach.

18.01.2020

Mecz sparingowy Orlika II r. 2010 ze Ślęzą Wrocław

Mecz odbył się 18.01.2020 roku na nowoczesnych obiektach Ślęzy Wrocław. Graliśmy systemem sześciu plus bramkarz, cztery kwarty po 20 minut.

więcej »
01.02.2020

Zawody w Jaworze rocznik 2009

W sobotę 1.02 mamy okazję sprawdzić się w Jaworze. Zbiórka w Jaworze od 14:10, Do 14:00 ma potrwać turniej młodszej grupy. Zawody zaczniemy o 14:40 lub szybciej jak wszyscy będą gotowi. Koniec ok. 18. Sala przy ul. Wieskiej 5 (za stacją Orlen). Zabieramy nowe stroje, owoc, baton, wodę. Powolani: Grzybowski, Skoczyński, Cugier, Bryk, Orzechowski, Rapczyński, Brania. Proszę potwierdzić obecność.

25-26.01.2020

Turniej Harafa rocznik 2009

25-26 stycznia bierzemy udział w Turnieju Harafa, OSiR Strumykowa, Dzierżoniów. Zbiórka 13.10 na hali organizator prosi o uczestnictwo w oficjalnym otwarciu. Koniec 17.00. Zabieramy nowe stroje, baton owoc, wodę... turniej jest dwudniowy,  dlatego rozpiska odnośnie powołań jest w rozwinięciu.

więcej »
od 9:00 do 12:00 Osir

Sparingowe granie z drużyną z Ukrainy.

Na środowym treningu, drużyny trenera Janusza Masnego i Kuby Pasiewicza, rozegrały gry kontrolne z II zespołem Odessy Czarnomorec.

więcej »

Rocznik 2012 – sparing z AP 13

W ostatnią sobotę października w pięknej jesiennej aurze spotkaliśmy się na boisku przy ulicy Jodłowej, by rozegrać sparing z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej 13. Frekwencja dopisała,14-stka Gryfiaków rozegrała kilka meczów z rywalami „zza miedzy”, a także między sobą.

więcej »
PLAN TRENINGÓW STYCZEŃ-MARZEC 2020

SKRZAT

plan

treningów

indywidualnych

ZAK 1

plan

treningów

indywidualnych

ŻAK 2

plan

treningów

indywidualnych

ORLIK I

plan

treningów

indywidualnych


ORLIK II

plan

treningów

indywidualnych

MŁODZIK I

plan

treningów

indywidualnych


MŁODZIK II

plan

treningów

indywidualnych

TRAMPKARZ

plan

treningów

indywidualnych

JUNIOR

plan

treningów

indywidualnych

ODDZ. PASTUCHÓW

PONIEDZIAŁEK
ŚRODA
17:00-20.00
Sala gimnastyczna
SP Pastuchów


BRAMKARZE

PONIEDZIALEK
16:00 - 17.00, 17.00-18.00
Stadion OSiR

PIĄTEK
16.00 - 17.30
boisko ul. Saperów (SP 105)

WESPRZYJ NAS
 • Pakiety SPONSORSKIE

  Wspomagając finansowo klub, mogą Państwo sprawić, że nasza młodzież będzie miała ułatwione warunki do rozwoju sportowego. Całośc finansowego wsparcia będzie przeznaczona na działalność klubu Gryf Świdnica.

 • Przekaż 1% PODATKU

  Jak przekazać 1% podatku? Jest to bardzo proste. Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpiszesz numer KRS: 0000270261
  oraz cel UKS GRYF ŚWIDNICA  6222.

Drużyna Gryfa - ODDZIAŁ PASTUCHÓW

pastuchów

Lista zawodników

# TRENERKONTAKTTRENINGIGODZINYMIEJSCE
       
1 Rafal Pierkowski693 593 664 poniedziałek 17.00 - 20.00Sala Gimnastyczna
przy SP w Pastuchowie
2   sroda 17.00 - 20.00Sala Gimnastyczna
przy SP w Pastuchowie
 
3      
4   ZAWODNICY  GRUPA MŁODSZA
  
 
5 Aleksander Łukasiewicz  Dawid Wojciechowski Julian SeremetTymoteusz Karniej  Dominik Fiedler
6 Miłosz Maziarz  Michał MirowiczOliver Skiba Ksawery Policht  Marcel Andrzejak
7 Mariusz Wincewicz     
     GRUPA STARSZA  
12 Dawid Janus  Adam Smok Bartosz Malina Bartosz Sołtys  Jakub Styś
13  Wiktor Sas  Mateusz Charytanowicz   Kornel Skiba  Gracjan Jaroszewski 
GRYF PASTUCHÓW-turniej inauguracyjny.

Dnia 08.03.2020r. odbył się turniej Gryf Cup na hali OSIR-u w Świebodzicach, w którym wystąpiła nasza drużyna Gryf Pastuchów. W turnieju brały udział drużyny m.in. ze Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Żarowa oraz z Wrocławia. Rozegraliśmy 7 spotkań, z czego 4 zwyciężyliśmy, a 3 przegraliśmy. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Julian Seremet, Miłosz Maziarz, Aleksander Łukasiewicz, Oliver Skiba, Tymoteusz Karniej, Marcel Andrzejak, Michał Mirowicz oraz Dawid Wojciechowski. Brawa dla chłopców za walkę i zaangażowanie, a rodzicom dziękujemy za głośny doping, który zmotywował naszych chłopców do dalszej walki mimo dwóch pierwszych porażek!

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich druzżyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Informacje szczegółowe i dokumenty na stronie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  Uczniowski Klub Sportowy Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych i pracowitych i wytrwałych uczniów świdnickich szkół.  Zapraszamy do nas.

  WIĘCEJ