Plan treningów Żak Skrzat 31.03-10.04.2020

Plan treningów Skrzat 31.03-10.04.2020

ŻAKI WYGRYWAJĄ W LEGNICY

      W pierwszą niedzielę marca Żaczki z rocznika 2012 rywalizowali w VIII Halowym Turnieju Bałwankowym odbywającym się w Legnicy.

       Zawody rozgrywane systemem każdy z każdym rozpoczęliśmy od meczu z JTS Jawor. Po niemrawym początku z czasem nabieramy wiatru w żagle i strzelamy 4 bramki (Konrad, Olek, Krystian, Adrian), nie tracąc żadnej. Następny mecz z Juventusem Wrocław był bardziej wyrównany, ale także przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wygrywamy skromnie 1:0 po bramce Konrada. W kolejnym spotkaniu przyszło nam mierzyć się z Akademią Żaczek Lubin, rozpędzeni pewnie wygrywamy - znów 4:0 (Konrad 3, Szymon). Po krótkiej przerwie na napełnienie żołądków spotykamy się z MKS-em Wołów. Po dobrym meczu i naszej przewadze, lecz niewykorzystanych sytuacjach remisujemy 0:0 z drugą najlepszą drużyną turnieju. Na koniec zagraliśmy z Miedzią Legnica – z II drużyną wygrywamy 1:0 (Szymon), a z I ekipą „Miedzianki” pierwsi tracimy bramkę, ale momentalnie strzelamy 3 i ogrywamy gospodarzy turnieju (Konrad 2, Olek). W całych zawodach wygrywamy 5 meczów, remisując zaledwie jeden (bilans bramkowy 13:1). Co prawda nie graliśmy o miejsca, ale osiągnięte wyniki pozwalają nam się czuć zwycięzcami!

      Wielkie brawa dla chłopaków,. Mimo, że graliśmy w 6 – osobowym składzie, każdy włożył w turniej maksymalny wysiłek. Cała drużyna zasługuje na gratulacje. Kajtek zamurował bramkę, Krystian z Szymonem świetnie bronili, podłączając się do akcji ofensywnych, a napastnicy - Konrad z Olkiem co chwila zagrażali bramce przeciwnika, „pakując” łącznie 9 bramek. Na wyróżnienie zasłużył także Adrian – debiutant, który już w swoim pierwszym meczu strzelił gola, a później dawał świetne zmiany. Najlepszym zawodnikiem drużyny wybrany został Szymon.

Przed nami niedzielny turniej Gryf Cup, natomiast już we wtorek rywalizujemy w rozgrywkach „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

 

Skład: Krystian Kafel (kapitan, 1 bramka), Aleksander Żędzianowski (2 bramki), Adrian Matyjak (1 bramka), Szymon Pawłowski (2 bramki), Konrad Gołębiowski (7 bramek), Kajetan Bieszczad.

Drużyna Gryfa - ŻAK 2 rocznik 2012

żak 2

Lista zawodników

#ZAWODNIKTRENERKONTAKTTRENINGIGODZINYMIEJSCE
1Hubert BorowskiMaciej Masny785 214 382PONIEDZIAŁEK17.00 - 18.00Sala Sportowa III LO 
2Michał Dychus  ŚRODA16.00 - 17.30 Sala Sportowa III LO
3Szymon Pawlowski     
4Krystian Kafel     
5Adrian Matyjak     
6Michał Mnich     
7Jakub Moskała     
8Wiktro Mróz      
9Maciej Politański     
10Aleksander Żędzianowski     
11Mateusz Karbowiak     
12Kajetan Bieszczad     
13Miłosz Jamro     
14Patryk Gniewek     
15Piotr Lewandowski     
16Sebastian Glewkowicz     
17Eryk Bielecki     
18Miłosz Magierowski     
19Kacper Mielnik     
20Konrad Gołębiowski     

Kolejne zawody mają za sobą Żaki z rocznika 2012.

Tym razem przyszło nam mierzyć się w turnieju rozgrywanym w hali na świdnickim Zawiszowie organizowanym przez Polonię/Stal. Oprócz chłopców z Gryfa uczestniczyły w nim drużyny Górnika Wałbrzych, Champion Oława, Siódemki Bielawa, Stali Brzeg, Parasola Wrocław oraz 2 teamy Polonii.

Zagraliśmy z każdą ekipą, a nasz bilans to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki.

Te wyniki dały nam w ostatecznej klasyfikacji 5 miejsce. Mieliśmy dobre momenty gry, zdarzało nam się zdominować przeciwnika i stwarzać mnóstwo sytuacji, ale też kilkukrotnie byliśmy zepchnięci do obrony. Niektóre drużyny wykorzystywały każdy nasz błąd. Dużo nauki jeszcze przed nami, szczególnie musimy poprawić grę w defensywie całej drużyny, bo w ataku jest dość duży potencjał. Dobra lekcja piłki za nami, ale z optymizmem patrzymy w przyszłość i niecierpliwie czekamy na następne turnieje!

Skład: Szymon Pawłowski (kapitan), Olek Żędzianowski (1 bramka), Krystian Kafel (1 bramka), Michał Dychus, Kajtek Bieszczad, Konrad Gołębiowski (3 bramki), Miłosz Magierowski.

Sklep on line Dacco zobacz odzież sportową dla Twojego Dziecka

sklep Dacco

Plan treningów indywidualnych

treningi indywidualne plan
Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich druzżyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Informacje szczegółowe i dokumenty na stronie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  Uczniowski Klub Sportowy Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych i pracowitych i wytrwałych uczniów świdnickich szkół.  Zapraszamy do nas.

  WIĘCEJ