Archiwum Orlik 2

Plan treningów Młodzik Orlik 31.03-10.04.2020

Plan treningów Młodzik Orlik 31.03-10.04.2020

Trzecie miejsce Orlików na turnieju w Marcinowicach.

Grupa Orlik II wzięła udział w charytatywnym turnieju ,Gramy dla Amelki". Zawody odbyły sie 01.03.2020 w Marcinowicach. W turnieju wystartowało 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. W tej fazie przegrywamy z AP Dzierżoniów 2-3 (Bruno Stachyra 2), remisujemy z Victorią Wałbrzych 0-0 i pokonujemy Champion Nowa Ruda 1-0 (Bruno Stachyra). Te rezultaty dają nam przepustkę do półfinału. Tutaj musimy uznac wyższość - poźniejszemu zwycięzcy turnieju - Strzelinianki Strzelin 0-4. W meczu o 3 miejsce pokonujemy 2-1 w serii rzutów karnych Polonię Stal Świdnica - w regulaminowym czasie gry było 0-0 Gryf Świdnica: Michał Głowacki, Dawid Markowicz, Kacper Witaszczyk, Bruno i Leon Stachyra, Jacek Sobczyński, Przemek Glebkowicz, Wiktor Szustak

Plan treningów indywidualnych Orlik Młodzik

Drużyna Gryfa - ORLIK 2 rocznik 2010

orlik 2
Orlik II - sparingowe granie z Zagłębiem Lubin

29 lutego zespół Orlika II z rocznika 2010 rozegrał bardzo wartościowy sparing z rówieśnikami z Zagłębia Lubin. Rywal zawiesił nam bardzo wysoko porzeczkę, grając szybko, agresywnie, prezentując wysokie umiejętności piłkarskie. Gryfiacy podeszli do meczu mocno skoncentrowani i starali się - co było bardzo trudne - dotrzymać kroku wymagającemu przeciwnikowi. Mecz rozegrany został w czterech piętnastominutowych kwartach. Dwie pierwsze to bezdyskusyjna dominacja Miedziowych. W dwóch kolejnych mecz stał się nieco bardziej wyrównany - choć to wciąż gospodarze dyktowali warunki. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Lubinian.

Gryfiacy zdołali strzelić 4 bramki, których autorami byli: Mateusz Politański - 2, Bruno Stachyra, Mateusz Staroń. Mecz był dużym doświadczeniem dla naszych młodych piłkarzy, nie pozostaje nam nic innego jak pracować na treningach jeszcze mocniej.

Gryf Świdnica: Magierowski Michał, Głowacki Michał, Politański Mateusz, Stachyra Bruno i Leon, Witaszczyk Kacper, Bisek Kacper, Czuchra Jan, Staroń Mateusz, Treczyński Michał.

Lista zawodników Orlik 2
#ZAWODNICYTRENERKONTAKTTRENINGIGODZINYMIEJSCE
1A. AndrzejewskiRafał Świdurski600 201 019 PONIEDZIAŁEK16.00 - 17.30Sala Sportowa ZSM 
2Kacper Bisek  CZWARTEK17.00 - 18.30Sala Sportowa ZSM  
3Bartosz Borkowski     
4Jan Czuchra     
 5 Bartosz Drozd     
 6Michał Głowacki     
7 Jakub Kłos     
 8Dominik Knapik     
 9Jakub Kozubal     
10 Przemek Glebkiewicz     
11Maciej Kucharski     
12Maciej Kucharski     
13 Michał Magierowski     
14Miłosz Magierowski     
15Dawid Markowicz     
16 Jan Mazurek      
17  Tomasz Mazurek     
18 Bartosz Pieńkowski     
19  Jacek Sobczyński     
20  Bruno Stachyra     
21  Leon Stachyra     
22  Mateusz Staroń     
23 Dawid Suchodolski     
24 Michał Treczyński     
25 Kacper Witaszczyk     
26 Daniel Piasecki     
Drużyna Orlika II (r. 2010) rozegrała mecz sparingowy z rówieśnikami ze Ślęzy Wrocław

Mecz odbył się 18.01.2020 roku na nowoczesnych obiektach Ślęzy Wrocław. Graliśmy systemem sześciu plus bramkarz, cztery kwarty po 20 minut. Sparing pozwolił na sprawdzenie wielu ustawień personalnych i przećwiczenie kilku wariantów gry. Pokazaliśmy się z niezłej strony grając ambitnie i nieustępliwie, przeprowadziliśmy kilka ciekawych akcji, wyprowadzaliśmy bardzo groźne kontrataki. W meczu obydwie drużyny strzeliły podobną ilość goli. Cały mecz na DUŻY plus. Serdecznie dziękujemy Ślęzie Wrocław za zaproszenie.

Gryf Świdnica: Michał Magierowski, Jacek Sobczyński, Kacper Witaszczyk, Michał Treczyński, Mateusz Staroń, Krzysztof Orzechowski, Mateusz Politański, Michał Głowacki, Bruno i Leon Stachyra, Jan Czuchra, Wiktor Szustak, Dawid Markowicz

Triumf Gryfiaków w "Tymbarku" na szczeblu powiatowym.
5 marca 2020 roku 12 zespołów - a w tym Gryfiacy z rocznika 2010 - przystąpiło do powiatowego finału o Puchar Tymbarku. Drużyny zostały podzielone na 3 grupy po 4 zespoły. W tej fazie turnieju wygrywamy kolejno z GCKiS Żarów 4-0, Polonią Stalą III Świdnica 1-0 i AP II 13 Świdnica 3-0. Jako zwycięzca grupy meldujemy się w finale, gdzie pokonujemy 5-0 AP I 13 Świdnica i bezbramkowo remisujemy z Polonią Stalą II Świdnica. Dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu zwyciężamy w całym turnieju. Wygrana na szczeblu powiatowym daje nam przepustkę do finału wojewódzkiego. Godne odnotowania jest również to, iż zdołaliśmy obronić tytuł mistrza powiatu rocznika 2010, który wywalczyliśmy również przed dwoma laty. W tym dniu drużynę do zwycięstwa poprowadził trener Janusz Masny - serdeczne dzięki za pomoc!!
"Drużyna rozkręcała się z meczu na mecz, pierwsze spotkanie nie wyglądały obiecująco, wygrywaliśmy ale był lekki niedosyt. Wszystko zmieniło się w grach finałowych, które zdominowaliśmy, byliśmy skoncentrowani i zdeterminowani, nie zostawiliśmy przeciwnikom miejsca do pokazania swoich możliwości. Dzięki temu w nagrodę drużyna pojedzie na finały wojewódzkie. Dziękuję zawodnikom za postawę, a trenerowi Rafałowi za pracę jaką z nimi wykonuje, cieszę się że miałem przyjemność prowadzić drużynę w tym dniu."-powiedział trener Janusz
Gryf wystąpił w składzie: Michał Magierowski, Michał Głowacki, Mateusz Politański, Krzysztof Orzechowski, Michał Treczyński, Kacper Witaszczyk, Bruno i Leon Stachyra, Jacek Sobczyński, Mateusz Staroń
Sparingowe granie rocznika 2010

W sobote 08.02.2020 zawodnicy Orlik II - rocznik 2010 rozegrali sparing z rówieśnikami z Juventus Wrocław. Widowisko stało na dobrym poziomie, obfitowało w wiele ciekawych akcji, mnóstwo efektownych pojedynków i strzałów na bramkę. Młodzi Gryfiacy pokazali sie z naprawdę dobrej strony. Grali ambitnie, nieustępliwie a chwilami wręcz z polotem, co ostatecznie pozwoliło na strzelenie większej ilości bramek niż nasz przeciwnik. Gryf wystąpił w składzie: Michał Magierowski, Bruno i Leon Stachyra, Mateusz Politański, Krzysztof Orzechowski, Jacek Sobczyński, Przemysław Glebkowicz, Dawid Markowicz, Michał Treczyński

Plan treningów indywidualnych Orlik

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ