Archiwum Żak

Gryfiacy Rocznik 2011

We wtorek na boisku OSIRu gościliśmy z naszymi zawodnikami na sparingu z chłopakami trenującymi w roczniku 2011 w Polonii-Stal Świdnica (Trener Ryszard Tyndel - Ze względu na ograniczoną frekwencję głównie z naszej strony, rozegraliśmy kilka gier 10-minutowych w celu weryfikacji naszych umiejętności i postępów jakie wynikają z naszej cotygodniowej pracy. Godzina gry na każdego zawodnika - bardzo dobrze spędzona - dała Nam wszystkim dużo powodów do radości. Cieszy fakt, że u obecnych nie brakowało zaangażowania i pomysłu na grę - co skutkowało sporą ilością bramek zdobywanych przez nasz zespół. Bardzo Dziekuję za udział w sparingu i obecność zawodnikom - Bartek Opalach, Oliwier Stawowy, Krzysztof Dziasek, Wojtek Niedziela oraz Adam Szywała-Wróbel. W Porównaniu do poprzedniego sparingu z początku Września - jest widoczna zmiana na plus - i liczę, że uda Nam się to już na stałe Utrwalić na Treningach. Pozdrawiam i Dziekuję za Udział

Drużyna Gryfa - ŻAK 1 rocznik 2011

żak 1

Plan treningów Żak Skrzat 31.03-10.04.2020

Plan treningów Skrzat 31.03-10.04.2020
Turniej JAWOR CUP rocznik 2011!

W dniu 29 Lutego zespół rocznika 2011 wystapił w turnieju w Jaworze. Gryf Świdnica reprezentowany był przez: Daniela Piaseckiego, Alexa Hołuba, Bartosza Opalacha, Patryka Matlaka, Oliwiera Stawowego, Wojtka Niedzielę oraz Szymona Kocjana. I ten turniej chłopcy zapamietają na długo - bo nic nie zapowiadało z początku, że z tak dobrymi nastrojami bedziemy kończyć dzisiejsze zmagania! Ale to zasługa chłopaków! Dzięki ambicji, waleczności i wielkiego pragnienia osiagnięcia sukcesu - ugrali ostatecznie trzecie Miejsce - w stawce 7 zespołów. Ale po kolei:
1. Pierwszy mecz ze Ślęzą Wrocław - jednym z dwóch faworytów - rozpoczął się od bardzo dobrej gry w defensywie z naszej strony - i choć przewaga przeciwnika była widoczna - to jednak brak pewności i wiary z naszej strony spowodował, że kończylismy ten mecz z dwoma bramkami bagażu!
2. Drugie spotkaniem z Falubazem Nowa Sól - to już inny przeciwnik i ewidentnie większa szansa na ofensywę! Ale tracimy szybko bramkę po błędzie Aleksa pod własną bramką - co spowodowało chwilową zapaść - i stratę kolejnej .... Ale to co wydarzyło się później, aż do końca tego spotkania - to przypływ wiary i pewności siebie! W ostatnich minutach doprowadzamy do remisu 2:2 - a gdyby mecz potrwał jeszcze ze 2 minuty - z pewnością chłopaki by go wygrali! Tak dobrze to wyglądało!
3. Mecz, który zapowiadałem chłopakom jako Mega Wyzwanie - z Zagłębiem Lubin - które zdecydowanie przeważało w stawce rywali. I się zaczeło - po 5s już wpadła pierwsza bramka za Zagłębia .... był kryzys, brak pomysłu i nadzieji ... były też łzy i bezradność w naszych szeregach - ostatecznie Faworyci zaaplikowali nam 10 bramek - a mogło być i ze 20 - ale Daniel Piasecki w Bramce robił co mógł, i bronił co było możliwe - i ja się okazało to zostało zapamiętane! Ten mecz mam nadzieję nie zostanie w pamięci.
4. z Gośćmi z Niemiec - FC Oberlausitz Neugersdorf - zapowiadał się jako ten pierwszy, gdzie można coś ugrać - Chłopcy zmotywowani i zachęceni możliwie najmocniej jak się dało, wyszli na spotkanie - i "siedli na przeciwniku" jak prawdziwe sępy! Ale to rywal w pierwszej akcji jaką udało mu się stworzyć zdobywa bramkę - lecz to tylko mocniej zezłościło naszych chłopaków - i w tym spotkaniu Alex postanowił rozprawić się z rywalem - dyrygując chłopakami jak prawdziwy Lider - doprowadził do zwycięstwa swoimi akcjami - co pozwoliło nam wygrać spotkanie 2:1! Naprawdę w bramce rywali też był chłopak bardzo sprawny i bronił z dużą dozą szczęścia - co uchroniło gości z Niemiec przed wyższym rozmiarem porażki!
5. Z Gospodarzem JTS Jawor! Znów zaczęło się pechowo - od prowadzenia Gospodarzy - ale potem Chłopcy pokazali charakter i pazur bombardując co chwilę bramkę rywali - co prawda piłkarze z Jawora też się odgryzali i nawet doprowadzili do Remisu w tym spotkaniu 2:2 - to jednak końcówka spotkania pokazała - komu bardziej zależy na sukcesie! Może pięknej piłki to nie było widać, ale walki i zaangażowania po obu stronach było na tyle, że kibice nie mogli się nudzić! Kolejna wydarta wygrana 3:2 w końcówce meczu - znacząco podniosła morale naszych chłopaków!
6. Ostatni mecz z Kuźnią Jawor - chciałoby się rzec - o coś - konkretnego - choć przeciwnik wydawał się mocniejszy od dwóch poprzednich rywali - to jednak początek meczu w naszym wykonaniu był po prostu nokautujący! Znakomita akcja Bartka Opalacha - i asysta jego przy bramce Alexa - to jedna z ozdób tego spotkania. Ale i kolejna bramka, którą Alex wypracował sobie sam, walcząc z dwoma obrońcami i ostatecznie uderzając z kilku metrów szybko i sytuacyjnie lewą nogą - zaskoczył dosłownie wszystkich - ale 2:0 po dosłownie 3 minutach to była już spora nasza przewaga - ale ona tym bardziej spowodowała że Chłopcy nie odpuszcali i nacierali coraz sprawniej na przeciwnika ostrzeliwując bramkę z każdej strony. W tym meczu przeciwnik uderzał kilka razy próbując się odgryźć - lecz tym razem gra Daniela Piaseckiego w Bramce dosłownie znięchęcała przeciwnika - i coraz bardziej odzierała ich z nadzieji na korzystny wynik - ostatecznie wygrywamy 3:1 bo bardzo otwartym i dobrze wyglądającym spotkaniu!
Bilans 10 punktów dał nam 3-cie miejsce w stawce 7 zespołów - a interwencje Daniela Piaseckiego zostały uznane przez organizatorów - który Nagrodził go jako Najlepszego Bramkarza Turnieju! Z Mojej strony wręcz trzeba wyróżnić Alexa Hołuba - który mimo huśtawki nastrojów z początku turnieju, nawet dwóch czy trzech wielbłądów - zagrał jak Prawdziwy Lider - i dał chłopakom wiarę, że można i trzeba walczyć do końca! Ustrzelił mnóstwo bramek dla naszego zespołu - a przy pozostałych dołożył swoje asysty! Kolejnym zawodnikiem, który dziś oprócz Alexa i Daniela wzniósł się na wyżyny swoich możliwości, to Bartosz Opalach - waleczność, gra na całym boisku, asekurowanie kolegów i współpraca z Alexem oraz Patrykiem w ofensywie - naprawdę mnie pozytywnie zaskoczyła. Oczywiście pozostali dołożyli też istotną wartość do końcowego sukcesu - i mają obowiązek czuć się współtwórcami tych wydarzeń - wierzę, że zostanie im to na długo w pamięci - co pozwoli przy kolejnych turniejach i meczach jeszcze lepiej się zaprezentować. Naprawdę jestem mile zaskoczony końcowym wynikiem zespołu - liczę że teraz jeszcze bardziej zaangażujecie się w trening, aby poprawić swoje umiejętności w celu powtórzenia - tak Pieknych Chwil! Bo Warto!

Turniej JAWOR CUP rocznik 2011! zdjęcia

Sparing Rocznik 2011 i młodsi z Juwentusem Wrocław

W dniu 8 Lutego zagraliśmy na Balonie w Ślęży bardzo owocny sparing z zespołem Juventusu Wrocław. Graliśmy jednocześnie na dwa roczniki na osobnych boiskach (2010 i 2011) - było wiele bramek, sytuacji, radości ale i walki, która czasami doprowadzała do złości, bo zawodnicy z obu stron starali się być nieustępliwi i ambitni do końca. W tym dniu w grze uczestniczyli: W Bramce Daniel Piasecki, Alex Hołub, Szymon Kocjan, Oliwier Stawowy, Bartosz Opalach, oraz nasze młodsze talenty - Miłosz Magierowski, Szymon Pawłowski, Olek Żędzianowski oraz znakomicie dysponowany Maciek Politański z 2013!. Przeciwnik miał również podobną mieszankę zawodników z rocznika 2011 i 2012 co idealnie poziomem się dopasowało - a po dłuższym czasie już było trudno rozróżnić kto z kim rocznikowo gra - bo dla przykładu nasi najmniejsi Maciek, Szymon i Olo radzili sobie z najbardziej rosłymi i tęgimi zawodnikami z drużyny przeciwnej - i znakomicie to wyglądało! Bramki padały co chwila po obu stronach - i chwała temu komu chciało się liczyć, kto w tym liczniku goli wysforował się na prowadzenie - dla mnie to najmniej istotne - a Cieszyło mnie to, że walka była naprawdę wyrównana co zmusiło obie strony do szukania już zaawansowanych rozwiązań, składnych akcji jak i uderzeń z dystansu! I to się coraz częściej udawało! Znakomity Sparing - zdecydowanie będziemy dążyć do podobnych w najbliższym czasie po feriach - a teraz czas na półkolonię i odpoczynek w drugim tygodniu, by z jeszcze większą pasją i zacięciem przystąpić do wiosennej pracy i przyszłych wyzwań! Bardzo Dziękuję Rodzicom za wsparcie i logistykę oraz poświęcony czas - a było warto!

Sparing Rocznik 2011 i młodsi z Juwentusem Wrocław ZDJĘCIA

Turniej Zgrany Jawor

W sobotę 1 lutego reprezentacja rocznika 2012 uczestniczyła w turnieju Zgrany Jawor. Toczyliśmy wyrównane spotkania z Parasolem Wrocław, Olympic Wrocław, Kuźnią Jawor czy Zagłębiem Lubin. Niestety w tych meczach nie udało nam się zdobyć punktów, zostawiliśmy po sobie dobre wrażenie, ale przeciwnicy byli minimalnie lepsi lub mieli po prostu więcej szczęścia. Wygraliśmy z JTS Jawor oraz zremisowaliśmy z Polonią/Stal - wyniki te dały nam 6 miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem zawodów po raz kolejny został Konrad Gołębiowski.

Wyniki:

Gryf- JTS Jawor 2:1 (Gołębiowski 2)
Gryf - Kuźnia Jawor 0:1
Gryf - Parasol 1:2 (Magierowski)
Gryf - Olympic 0:2
Gryf - Polonia/Stal 1:1 (Pawłowski)
Gryf - Zagłębie 0:1

Skład: Konrad Gołębiowski (kapitan, 2 bramki), Szymon Pawłowski (1 bramka), Miłosz Magierowski (1 bramka), Krystian Kafel, Aleksander Żędzianowski, Kajetan Bieszczad, Maciej Politański

GRYF CUP Świebodzice - Rocznik 2011

W Niedzielę w dniu 26 Stycznia - byliśmy gospodarzami turnieju w roczniku 2011 - w Świebodzicach. Nasz Klub reprezentowały 2 zespoły - które podjeły rywalizację z Parasolem Wrocław, Fair Play Wrocław, AKS Strzegom i Górnikiem Wałbrzych.

Nasze zespoły wystąpiły w składzie: GRYF I: Kacper Witaszczyk, Bruno Stachyra, Leon Stachyra, Bartosz Pańczyszak, Alex Hołub oraz Patryk Matlak. GRYF II: Bartosz Majewski, Wiktor Skrzydlewski, Krzysztof Milej (debiut), Krzysztof Dziasek, Adam Szywała-Wróbel, Janek Bratkowski, Wojciech Niedziela i Oskar Warachim (debiut).

Nasze zespoły zajęły ostatecznie miejsca 2-gie i 6-ste w siedmioosobowej stawce - zwycięzcą zostali piłkarze z Parasola Wrocław - z którymi jak równy z równym rywalizowali chłopcy z GRYF I. Brakło skuteczności, aby pokusić się o zwycięstwo - bo siła i pomysł na akcje był w tym dniu zdecydowanie - choć ze względu na bardzo krótką ławkę rezerwowych w ostatnich meczach widać było już spore zmęczenie. Ale druga lokata zasługuje na Brawa - bo chłopcy unieści ciężar i wagę rozgrywek, oraz utrzymali bardzo dobry poziom w defensywie. Na pochwałę w GRYF I zasługuje Alex Hołub - który zdecydował się na rolę Bramkarza i znakomicie się z niej wywiązywał. Gryf II miał za zadanie zbierać cenne doświadczenie z turniejowych boisk, poznawać zakres i sposób gry przy przydzielonych pozycjach oraz próbować tworzyć akcje bramkowe - i gdyby coś udało się strzelić - mieliby maksa z planu. Lecz wyszło nawet lepiej niż sam się spodziewałem, 2 bramki w turnieju i do tego jedno zwycięstwo! Na pochwałę w tym zespole zasługuje szczególnie Bartosz Majewski - który jak zastąpił Adama na tej pozycji - spisywał się wręcz znakomicie, a kilka jego interwencji byłoby spokojnie do uznania za najlepsze w turnieju, Bardzo udany debiut zaliczył też Krzysztof Milej - który z meczu na mecz się rozkręcał i nabierał pewności co do swojej siły i możliwości - i został strzelcem dwóch bramek dla Gryfa II - po typowych dla niego akcjach indywidualnych - oby tak dalej.

Ostatnim, który mnie wyraźnie w tym dniu zaskoczył na plus to Wojciech Niedziela, widać że częsta obecność na treningach i turniejach oraz oswajanie się z rywalizacją, coraz lepiej wpływa na jego ustawienie się w linii defensywnej. Pełnił rolę ostatniego obrońcy i im "dalej w las" tym coraz lepiej to wyglądało - Oby tak dalej, a już niedługo pozycja stopera naszego zespołu będzie należeć do Wojtka. Bardzo Dziękuję wszystkim obecnym zawodnikom za uczestnictwo, każdy coś dla doświadczenia z tego turnieju dla siebie miał możliwość wyciągnąć, ambicji i zaangażowania nie brakowało, sił owszem w ostatnich meczach było coraz mniej - ale czas spędzony na turnieju i zabawy pomiędzy meczami jakie sobie chłopcy urządzali - spowodowały, że i atmosfera w zespole, i radość po wspólnych meczach coraz bardziej tą grupę zawodników spaja. Przy takim poziomie zaangażowania, z przyjemnością na treningach będzie się pracować - a jest nad czym i widać, że są tej pracy już pozytywne efekty!

Turniej RAWA CUP 14 Grudzień ŻARÓW

Zespół rocznika 2011 wziął udział w zmaganiach w turnieju RAWA CUP na Hali sportowej w Żarowie. Nie była to udana wyprawa naszych zawodników - zdecydowanie nasze celowniki nie zostały odpowiednio ustawione - ale też nie mozna uznać że wszystko co się na tych rozgrywkach wydarzyło było nieudane, więc pomijając słabą skutecznośc naszych gryfiaków, należy zwrócić uwagę, że w 3-ch na 5-ciu spotkaniach mieli zdecydowanie więcej okazji i strzałów w stronę bramki, niż nasi przeciwnicy, nie brakowało słupków i poprzeczek oraz znakomitych interwencji w obronie po naszej stronie! Ale dziś zdecydowanie zabrakło tego czegoś, co w piłce jest bardzo potrzebne - Bardzo Dziękuję za zmagania, walkę do ostatniego gwizdka i zaangazowanie w rywalizację obecnym: Kacper Witaszczyk, Michał Głowacki, Piotr Głowacki, Alex Hołub, Gaspard Lafarge, Bartosz Majewski, Bartosz Opalach, Oliwier Stawowy i w Bramce Daniel Piasecki - to już niedługo zaprocentuje - i będziemy mieli również powody do radości z naszych wyników. Pozdrawiam i zachęcam do jeszcze większego wysiłku na treningach, aby zrewanżować się na zbliżających się kolejnych turniejach.

Turniej Mieroszów Rocznik 2011

W dniu 19 Stycznia chłopcy z rocznika 2011 zebrali bardzo cenne doświadczenie na turnieju w Mieroszowie. Pojechaliśmy z myślą i celem, aby jak najlepiej wykorzystać czas gry, pokazać zaangażowanie i ambitną walkę o wynik oraz starać się stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika, Ten cel został znakomicie wypełniony, a dodatkowo rozegranie emocjonujących pojedynków pobudziło rodziców do żywiołowego dopingu, I właśnie za te emocje i wybitnie ambitną grę Bardzo Wam Dziękuję - widać, że w defensywie robimy coraz większe kroki do przodu i to cieszy, A strzelone bramki w turnieju dodatkowo nas uradowały. W tych radosnych zawodach udział wzięli: W bramce Daniel Piasecki, a pozostali walczyli w polu, Bartosz Pańczyszak, Bartosz Opalach, Gaspard Lafarge, Szymon Kocjan, Wojtek Niedziela oraz Oliwier Stawowy.

Plan treningów indywidualnych

treningi indywidualne plan

Rocznik 2012 - sparing z Silesią Żarów

sparing silesia

W piątek 2 października spotkaliśmy się w Żarowie by zagrać mecz towarzyski z naszymi rówieśnikami - miejscową drużyną Silesia. Aura sprzyjała, więc nie pozostało nam nic innego, jak wyjść na boisko i cieszyć się w to ciepłe popołudnie grą. Sparing zaliczamy na plus - potraktowaliśmy go jako kolejną jednostkę treningową, w której nie zabrakło efektownych bramek, rajdów oraz udanych zwodów. Nie ustrzegliśmy się też błędów. Lepiej mogłoby wyglądać wyprowadzanie piłki z obrony oraz wykończenie akcji. Choć strzelonych bramek było zdecydowanie więcej niż straconych, powinniśmy być bardziej "koleżeńscy" pod bramką przeciwnika :) Każdy Gryfiak uczestniczący w sparingu dostał sporo minut gry, dla niektórych to i tak było za mało... Podziękowania należą się rodzicom za poświęcenie czasu i wspierania swoich podopiecznych oraz drużynie przeciwnika za fajny mecz. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i czekamy na kolejne gry naszych małych piłkarzy. Skład: Krystian Kafel, Konrad Gołębiowski, Olek Żędzianowski, Michał Dychus, Michał Mnich, Tymon Dymitruk, Filip Stasiak.

Charytatywne granie Gryfiaków.

charytatywne granie

W sobotę 19 września grupa Żaków (trener Maciej), postanowiła wziąć udział w festynie charytatywnym w Szczepanowie gdzie uczestniczyliśmy w Turnieju "Gramy dla Justyny". Świetne występy naszych Żaków nie były w tym dniu najważniejsze, liczyło się każde wsparcie dla tak szczytnego celu. Trzymamy za Justynę kciuki i liczymy, że wszystko będzie dobrze.

Plan treningów Żak Skrzat 31.03-10.04.2020

Plan treningów Skrzat 31.03-10.04.2020

ŻAKI WYGRYWAJĄ W LEGNICY

      W pierwszą niedzielę marca Żaczki z rocznika 2012 rywalizowali w VIII Halowym Turnieju Bałwankowym odbywającym się w Legnicy.

       Zawody rozgrywane systemem każdy z każdym rozpoczęliśmy od meczu z JTS Jawor. Po niemrawym początku z czasem nabieramy wiatru w żagle i strzelamy 4 bramki (Konrad, Olek, Krystian, Adrian), nie tracąc żadnej. Następny mecz z Juventusem Wrocław był bardziej wyrównany, ale także przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wygrywamy skromnie 1:0 po bramce Konrada. W kolejnym spotkaniu przyszło nam mierzyć się z Akademią Żaczek Lubin, rozpędzeni pewnie wygrywamy - znów 4:0 (Konrad 3, Szymon). Po krótkiej przerwie na napełnienie żołądków spotykamy się z MKS-em Wołów. Po dobrym meczu i naszej przewadze, lecz niewykorzystanych sytuacjach remisujemy 0:0 z drugą najlepszą drużyną turnieju. Na koniec zagraliśmy z Miedzią Legnica – z II drużyną wygrywamy 1:0 (Szymon), a z I ekipą „Miedzianki” pierwsi tracimy bramkę, ale momentalnie strzelamy 3 i ogrywamy gospodarzy turnieju (Konrad 2, Olek). W całych zawodach wygrywamy 5 meczów, remisując zaledwie jeden (bilans bramkowy 13:1). Co prawda nie graliśmy o miejsca, ale osiągnięte wyniki pozwalają nam się czuć zwycięzcami!

      Wielkie brawa dla chłopaków,. Mimo, że graliśmy w 6 – osobowym składzie, każdy włożył w turniej maksymalny wysiłek. Cała drużyna zasługuje na gratulacje. Kajtek zamurował bramkę, Krystian z Szymonem świetnie bronili, podłączając się do akcji ofensywnych, a napastnicy - Konrad z Olkiem co chwila zagrażali bramce przeciwnika, „pakując” łącznie 9 bramek. Na wyróżnienie zasłużył także Adrian – debiutant, który już w swoim pierwszym meczu strzelił gola, a później dawał świetne zmiany. Najlepszym zawodnikiem drużyny wybrany został Szymon.

Przed nami niedzielny turniej Gryf Cup, natomiast już we wtorek rywalizujemy w rozgrywkach „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

 

Skład: Krystian Kafel (kapitan, 1 bramka), Aleksander Żędzianowski (2 bramki), Adrian Matyjak (1 bramka), Szymon Pawłowski (2 bramki), Konrad Gołębiowski (7 bramek), Kajetan Bieszczad.

Drużyna Gryfa - ŻAK 2 rocznik 2012

żak 2

Kolejne zawody mają za sobą Żaki z rocznika 2012.

Tym razem przyszło nam mierzyć się w turnieju rozgrywanym w hali na świdnickim Zawiszowie organizowanym przez Polonię/Stal. Oprócz chłopców z Gryfa uczestniczyły w nim drużyny Górnika Wałbrzych, Champion Oława, Siódemki Bielawa, Stali Brzeg, Parasola Wrocław oraz 2 teamy Polonii.

Zagraliśmy z każdą ekipą, a nasz bilans to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 3 porażki.

Te wyniki dały nam w ostatecznej klasyfikacji 5 miejsce. Mieliśmy dobre momenty gry, zdarzało nam się zdominować przeciwnika i stwarzać mnóstwo sytuacji, ale też kilkukrotnie byliśmy zepchnięci do obrony. Niektóre drużyny wykorzystywały każdy nasz błąd. Dużo nauki jeszcze przed nami, szczególnie musimy poprawić grę w defensywie całej drużyny, bo w ataku jest dość duży potencjał. Dobra lekcja piłki za nami, ale z optymizmem patrzymy w przyszłość i niecierpliwie czekamy na następne turnieje!

Skład: Szymon Pawłowski (kapitan), Olek Żędzianowski (1 bramka), Krystian Kafel (1 bramka), Michał Dychus, Kajtek Bieszczad, Konrad Gołębiowski (3 bramki), Miłosz Magierowski.

Lista zawodników

#ZAWODNIKTRENERKONTAKTTRENINGIGODZINYMIEJSCE
1Hubert BorowskiMaciej Masny785 214 382PONIEDZIAŁEK17.00 - 18.00Sala Sportowa III LO 
2Michał Dychus  ŚRODA16.00 - 17.30 Sala Sportowa III LO
3Szymon Pawlowski     
4Krystian Kafel     
5Adrian Matyjak     
6Michał Mnich     
7Jakub Moskała     
8Wiktro Mróz      
9Maciej Politański     
10Aleksander Żędzianowski     
11Mateusz Karbowiak     
12Kajetan Bieszczad     
13Miłosz Jamro     
14Patryk Gniewek     
15Piotr Lewandowski     
16Sebastian Glewkowicz     
17Eryk Bielecki     
18Miłosz Magierowski     
19Kacper Mielnik     
20Konrad Gołębiowski     
Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ