sport-gryf.jpg

Gmina Świdnica- treningi sportowe

25.11.2022

W Gminie Świdnica dzieci trenują w ramach naszego Projektu pn.: "Sport dla wszystkich - wyrównywanie szans".  Dzieciaczki rozwijają swoje sportowe talenty uczestnicząc w wielu aktywnościach.

Pod okiem Trenera Przemysława Malczyka  dzieci uczestniczą w treningach sportowych ( dzieci w wieku 7-12 lat ) 2 razy w tygodniu oraz biorą udział w pozostałych aktywnościach przewidzianych projektem.

więcej »
sport-gryf.jpg

Gmina Marcinowice - treningi sportowe

25.11.2022

Dzisiaj jesteśmy w Gminie Marcinowice dzieci trenują w ramach naszego Projektu pn.: "Sport dla wszystkich - wyrównywanie szans", podpatrując sportowe talenty dzieci uczestników projektu. Treningi sportowe dla dzieci w wieku 7-12 lat odbywają się systematycznie w każdej z Gmin Partnerów projektu, gdzie 2 razy w tygodniu pod okiem Trenerów dzieci rozwijają swoje talenty. Pod okiem Trenera Przemysława Malczyka dzieci trenują rozwijając swoje umiejętności piłkarskie oraz uczestniczą w pozostałych aktywnościach przewidzianych projektem.

więcej »
sport-gryf.jpg

Gmina Strzegom - treningi sportowe

22.11.2022

W Gminie Strzegom dzieci trenują w ramach naszego Projektu pn.: "Sport dla wszystkich - wyrównywanie szans". Szkolenie sportowe to systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 7-12 lat odbywają się systematycznie w każdej z Gmin Partnerów projektu, gdzie 2 razy w tygodniu pod okiem Trenerów dzieci rozwijają swoje talenty.    W Gminie Strzegom obecnie trenujemy na hali sportowej, gdzie pod okiem Trenerów Roberta Matkowskiego i Krzysztofa Króla dzieci trenują rozwijając swoje umiejętności piłkarskie. 

więcej »
sport-gryf.jpg

Gmina Żarów - treningi sportowe 

13.11.2022

W Gminie Żarów rozwijają swoje talenty piłkarskie w ramach naszego Projektu pn.: "Sport dla wszystkich - wyrównywanie szans". Szkolenie sportowe to systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 7-12 lat odbywają się systematycznie w każdej z Gmin Partnerów projektu, gdzie 2 razy w tygodniu pod okiem Trenerów dzieci rozwijają swoje talenty. W Gminie Żarów mimo jesiennej pogody frekwencja spora a dzieci, które pod okiem Trenerów Mateusz Kołodzieja i Dawida Sobla trenują intensywnie przygotowując się do rozgrywek Turniejowych.

więcej »
sport-gryf.jpg

Gmina Jaworzyna Śląska - treningi sportowe 

20.10.2022

W Gminie Jaworzyna Śląska rozwijają swoje talenty piłkarskie w ramach naszego Projektu pn.: "Sport dla wszystkich - wyrównywanie szans". Szkolenie sportowe i systematyczne zajęcia sportowe dla dzieci w wieku 7-12 lat odbywają się systematycznie w każdej z Gmin Partnerów projektu, gdzie 2 razy w tygodniu pod okiem Trenerów dzieci rozwijają swoje talenty. W Gminie Jaworzyna Śląska piękna pogoda na październikowych zajęciach, które pod okiem Trenerów Dawida Sobla i Mateusz Kołodzieja realizowane są wzorcowo.

więcej »
sport-gryf.jpg

Gmina Świebodzice - treningi sportowe 

10.10.2022

Miło obserwować jak dzieciaczki z Gminy Świebodzice rozwijają swoje talenty piłkarskie w ramach naszego Projektu pn.: "Sport dla wszystkich - wyrównywanie szans". Dzisiaj jesteśmy podczas zajęć sportowych w Gminie Świebodzice, gdzie pod okiem Trenerów Krzysztofa Króla i Roberta Matkowskiego rozwijają swoje talenty dzieciaczki w wieku 7-12 lat.

więcej »
sport-gryf.jpg

Projekt: Sport dla wszystkich – wyrównywanie szans

01.10.2022

UKS "GRYF" Świdnica, zaprasza do uczestnictwa mieszkańców 6 Gmin w projekcie pn.: „Sport dla wszystkich – wyrównywanie szans”.

więcej »
sc-41-ak.jpg

XV Międzynarowory Turniej Piłkarski Silesian Cup 2022

Zapraszamy na XV Międzynarodowy Turniej Piłkarski Silesian Cup 2022 organizowany w dniach 25-28.06.2022r.
Więcej informacji na silesiancup.pl

podzial-punktow-mm-2021-ak.jpg

Podział punktów na zakończenie sezonu

03.10.2021

Ostatni mecz juniora młodszego na remis. Z Boguszowa Gorc wywozimy jeden punkt po meczu pełnym walki i dogodnych sytuacji z obu stron, podział punktów wydaje się sprawiedliwy. W kontekście całego meczu, szkoda straconych punktów, lecz ten mecz równie dobrze mogliśmy przegrać.

więcej »
mlodzik-dzielnie-2021-ak.jpg

Młodzik dzielnie walczył w Nowicach

03.10.2021

Nasi zawodnicy pod wodzą Trenera Bartka udali się do Nowic, na mecz z Akademią Piłkarską 13. Po bardzo wyrównanym meczu, pełnym walki i zaangażowania z obu stron, musimy uznać wyższość gospodarzy.

więcej »
2--mecze-2-ak.jpg

Dwa mecze ligowe i dwa zwycięstwa

24.10.2021

Następne punkty lądują na naszym kącie. Pierwsi na boisku pojawili się zawodnicy młodzika młodszego. Na naszym boisku skrzyżowali rękawice z kolegami z Victorii Świebodzice. Mecz pod naszą kontrolą i z wyraźną przewagą od pierwszego gwizdka. Po bramkach Kacpra Witaszczyka, Leona Stachyry oraz Aleksa Hołuba wygrywamy mecz 3 do 1.

więcej »
piateczek-2021-ak.jpg

Piątek, piąteczek, czyli loga nadchodzi

22.10.2021

Na ten weekend tylko dwa spotkania: - Młodzik młodszy vs. Victoria Świebodzice, mecz rozegramy o godzinie 11:00 na naszym boisku Mechanik. - Junior młodszy vs.Kalenica Jugów, mecz rozegramy o godzinie 14:00 na boisku Mechanik. Czy nasze boisko okaże się szczęśliwe i zgarniemy komplet punktów? Dam Wam znać

podsumowanie-weekendu-2021-ak.jpg

Podsumowanie weekendu

19.10.2021

Cztery mecze, 10 punktów ląduje na Gryfowym koncie. Piątkowe spotkanie Trampkarzy z AP Dzierżoniów zakończyło się podziałem punktów. Można powiedzieć, że szkoda straconych dwóch punktów, bo to nasz zespół przez większość meczu prowadził 1:0, to jednak szanujemy ten jeden punkt. Naprawdę nie było łatwo go zdobyć. Dużo walki, wiele sytuacji z obu stron i emocje do samego końca spotkania.

więcej »
boj-ligowe-punkty-2021-ak.jpg

Bój o ligowe punkty - rozkład jazdy!

15.10.2021

Piłkarski weekend startujemy już w piątek. Spotkanie otwierające tą kolejkę ligowych zmagań, to rywalizacja w lidze trampkarza: UKS Gryf Świdnica vs AP Dzierżoniów Ten mecz rozgrywany u siebie na boisku Mechanik o godzinie 17:00.

czuc-weekend-2021-ak.jpg

Już powoli czuć weekend

15.10.2021

Już powoli czuć weekend, a ja weekend, to piłkarskie mecze Naszych drużyn. Zanim o ligowych spotkaniach, informacja o zmaganiach najmłodszych Gryfiaków. W piątek 08.10 nasze żaki udały się do Kłaczyny aby rozegrać tam drugą już kolejkę Ligi Żaka

weekend-10-10-2021-ak.jpg

Weekend jeszcze trwa, ale ligowe zmagania już za nami

11.10.2021

Rozegraliśmy 3 spotkania i zdobyliśmy 6 punktów, lecz jedna wygrana liczy się podwójnie. Pierwsze spotkanie pełne emocji i sportowej walki na boisku przegrywamy 3:4 lepsi okazali się zawodnicy z AP DZIERŻONIÓW. Mecz pełen zwrotów akcji, trzymający w napięciu do ostatniej minuty, jednym słowem piękne sportowe widowisko

więcej »
kolejne-spotkania-2021-ak.jpg

Kolejny weekend i kolejne gry ligowe przed naszymi zawodnikami

08.10.2021

W sobotę dwa spotkania. Jako pierwsi na murawę boiska przy Mechaniku wybiegną zawodnicy młodzika, którzy zmierzą się z AP DZIERŻONIÓW. Następny mecz w sobotę to spotkanie drużyny juniora młodszego. Przed naszą najstarszą drużyną arcytrudne zadanie. Podejmujemy lidera z Nowej Rudy. Zapowiada się ciężka walka. Na niedzielę przygotowują się trampkarze, którzy na wyjeździe zagrają  z drużyną z Ziębic.

udany-weekend-2021-ak.jpg

Bardzo udany weekend notuje nasz klub!!!

04.10.2021

Szybko o liczbach: 3 spotkania ligowe, 9 zdobytych punktów, 15 strzelonych bramek. Junior młodszy pokonuje na własnym boisku vicelidera rozgrywek Victoria Świebodzice 5:2 i dopisuje swoje pierwsze ligowe punkty.

więcej »
gryf-11.png

Meczowy rozkład jazdy na weekend

02.10.2021

Piłkarska sobota, aż trzy spotkania naszych drużyn. Pierwsi na murawę wybiegną zawodnicy Trenera Rafała Świdurskiego. Mecz zostanie rozegrany na naszym boisku na Mechaniku! Rywalem będą zawodnicy z Kłaczyny. Naszym zawodnikom życzymy dużo strzelonych bramek i dobrej gry

więcej »
mlodzik-mlodszy-piatek-2021-ak.jpg

Piątkowe spotkanie młodzika młodszego

25.09.2021

W dniu 24.09.2021 młodzik młodszy rozegrał kolejny mecz ligowy. Tym razem gościliśmy w Żarowie, gdzie zmierzyliśmy się z miejscową Silesią - relacja Trenera Rafała Świdurskiego.

więcej »
12.09.2021

Trener Kuba kolejny raz startował w triathlonie

Tym razem w Radkowie na górskiej edycji zawodów. Po uzyskaniu czasu 07:05:43 trener Kuba Pasiewicz zameldował się jako 10 zawodnik na mecie i wygrał swoją kategorie wiekową.

więcej »
224.05.2021

Tym razem nie będzie o piłce

Choć temat dotyczy naszych zawodników, to nie jest on "piłkarski". Kilku zawodników na co dzień grających w drużynie Trampkarza już dziś zmierzy się z pierwszym poważnym egzaminem. Do matury jeszcze chwila, ale egzaminy na koniec szkoły podstawowej, to też poważna sprawa. Naszym Gryfiakom życzymy połamania długopisów, dużo punktów i wyboru odpowiedniej szkoły. Mamy nadzieję, że trenowanie w naszym klubie pomogło w przygotowaniu się do pierwszego ważnego egzaminu, bo jak "mówi" hasło naszego klubu "Gryf, uczy, szkoli, wychowuje!"

22.09.2020

Charytatywne granie Gryfiaków.

W sobotę 19 września grupa Żaków (trener Maciej), postanowiła wziąć udział w festynie charytatywnym w Szczepanowie gdzie uczestniczyliśmy w Turnieju "Gramy dla Justyny". Świetne występy naszych Żaków nie były w tym dniu najważniejsze, liczyło się każde wsparcie dla tak szczytnego celu. Trzymamy za Justynę kciuki i liczymy, że wszystko będzie dobrze.

więcej »
ślub

Slub trenera Pasiewicza

Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia dla nozowożeńców życzy Zarząd Klubu, trenerzy oraz zawodnicy wraz z rodzicami.

więcej »
Brawo trener

Brawo Trener

Kolejny raz jeden z naszych trenerów Jakub Pasiewicz, na co dzień pracujący z grupą trampkarz zmierzył się z zawodami triathlonowymi.

Za ukończenie zawodów w jednym kawałku wielkie gratulacje i powodzenia na przyszłość!

więcej »
02.03.2020

Trzecie miejsce Orlików na turnieju w Marcinowicach.

Grupa Orlik II wzięła udział w charytatywnym turnieju "Gramy dla Amelki". Zawody odbyły sie 01.03.2020 w Marcinowicach.

18.01.2020

Mecz sparingowy Orlika II r. 2010 ze Ślęzą Wrocław

Mecz odbył się 18.01.2020 roku na nowoczesnych obiektach Ślęzy Wrocław. Graliśmy systemem sześciu plus bramkarz, cztery kwarty po 20 minut.

więcej »
01.02.2020

Zawody w Jaworze rocznik 2009

W sobotę 1.02 mamy okazję sprawdzić się w Jaworze. Zbiórka w Jaworze od 14:10, Do 14:00 ma potrwać turniej młodszej grupy. Zawody zaczniemy o 14:40 lub szybciej jak wszyscy będą gotowi. Koniec ok. 18. Sala przy ul. Wieskiej 5 (za stacją Orlen). Zabieramy nowe stroje, owoc, baton, wodę. Powolani: Grzybowski, Skoczyński, Cugier, Bryk, Orzechowski, Rapczyński, Brania. Proszę potwierdzić obecność.

25-26.01.2020

Turniej Harafa rocznik 2009

25-26 stycznia bierzemy udział w Turnieju Harafa, OSiR Strumykowa, Dzierżoniów. Zbiórka 13.10 na hali organizator prosi o uczestnictwo w oficjalnym otwarciu. Koniec 17.00. Zabieramy nowe stroje, baton owoc, wodę... turniej jest dwudniowy,  dlatego rozpiska odnośnie powołań jest w rozwinięciu.

więcej »
od 9:00 do 12:00 Osir

Sparingowe granie z drużyną z Ukrainy.

Na środowym treningu, drużyny trenera Janusza Masnego i Kuby Pasiewicza, rozegrały gry kontrolne z II zespołem Odessy Czarnomorec.

więcej »

Rocznik 2012 – sparing z AP 13

W ostatnią sobotę października w pięknej jesiennej aurze spotkaliśmy się na boisku przy ulicy Jodłowej, by rozegrać sparing z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej 13. Frekwencja dopisała,14-stka Gryfiaków rozegrała kilka meczów z rywalami „zza miedzy”, a także między sobą.

więcej »
PLAN TRENINGÓW 2021

MŁODZIK młodszy

MŁODZIK

TRAMPKARZ

TRENERZY GRYFA

tutaj znajdziecie Państwo informacje o trenerach Gryfa Świdnica

WESPRZYJ NAS
 • Pakiety SPONSORSKIE

  Wspomagając finansowo klub, mogą Państwo sprawić, że nasza młodzież będzie miała ułatwione warunki do rozwoju sportowego. Całość finansowego wsparcia będzie przeznaczona na działalność klubu Gryf Świdnica.

 • Przekaż 1% PODATKU

  Jak przekazać 1% podatku? Jest to bardzo proste. Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpiszesz numer KRS: 0000270261
  oraz cel UKS GRYF ŚWIDNICA  6222.

Gryf Świdnica
sklep Dacco

SPONSORZY

dacco
galess
enwar
mineral
dacco

PARTNERZY

Urząd Miejski Świdnica
Starostwo Powiatowe Świdnica
Dolny Śląsk
osir świdnica
akademia kghm

DOFINANSOWANIE ZADANIA PN „Szkolenie zawodników w dyscyplinie piłka nożna”

DOFINANSOWANIE ZADANIA PN „Szkolenie zawodników w dyscyplinie piłka nożna”
Gryf Świdnica
Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ