Trampkarze Gryf Świdnica archiwum

Wysokie zwycięstwo trampkarzy

Podopieczni trenera Kuby dobrze będą wspominać niedzielne przedpołudnie. Na boisku przy mechaniku gościliśmy drużynę z Łagiewnik i nie byliśmy zbyt gośćinni. Mecz zakończył sie zwycięstwem Gryfiaków 9:1.Już w 3 minucie prowadziliśmy 2 :0 i chłopakom wydawało się, że każda akcja zakończy się bramką, gra była zbyt indywidualna, dopiero po korektach trenerów udało się wrócić do gry zespołowej, która przyniosła nam jeszcze dwie bramki do przerwy. Po zmianie stron i zawodników systematycznie powiększaliśmy przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:1. bramki dla naszej druzyny zdobyli: J. Odwaga-3, A. Karnas-2,B.Czuchra, S. Patyk, K. Sochacki, P.Stupecki.

W czwartkowe popołudnie rozegraliśmy drugą kolejkę ligi trampkarza.

Udaliśmy się na wyjazdowy mecz do Bielawianki Bielawa. Przed spotkaniem nasz zespół z jedanym zwycięstwem, drużyna z Bielawy w pierwszej kolejce zremisowała z piłkarzami ze Świebodzic.

Mecz rozpoczęliśmy o godzinie 18:00.

Spotkanie zaczynamy spokojnie i lekko oddajemy inicjatywę drużynie gospodarzy, która gra naprawdę twardo. Nasze chłopaki szybko dostosowują się do takiej gry i nie odstępują przeciwnikowi na krok. Niestety w pierwszej połowie strzelamy sobie sami bramki... Proste błędy, pozwoliły na zdobycie bramek drużynie z Bielawy, pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-3 Na drugą połowę wychodzimy w lekko zmienionym składzie i nie mając wyniki do bronienia nasz gra wygląda dużo odważniej. Kilka dogodnych sytuacji zamieniamy na bramkę i łapiemy kontakt z przeciwnikiem, chwilę później oddajemy strzał w spojenie z rzutu wolnego, mecz nabiera tempa i wygląda jak walka bokserów, cios za cios. Podejmujemy ryzyko, odsłaniamy się i staramy gonić wynik, niestety przeciwnik nie zaspał i książkowo wykorzystał nasz ofensywne ustawienie. Mecz kończy się wynikiem 1-7 dla gospodarzy, z wyniku oczywiście nie jesteśmy zadowoleni, ale nasza gra (rocznik 2008,2007,2006) podoba się i nie jest przypadkiem Można przegrać i mieć pretensje, być złym, bo zagrało się słabo. Można też przegrać, ale mimo tego być z siebie zadowolonym! Film mówi wszystko!

Drużyna Gryfa - TRAMPKARZ 2020

trampkarz

Wymarzony debiut drużyny trampkarza!

Po długiej przerwie, rozpoczeliśmy sezon ligowy. Na pierwsze spotkanie o punkty wybraliśmy się do Roztoki, gdzie graliśmy z miejscową drużyna Granit Roztoka.

Mecz wygrywamy 6:1 (3:1) i trzy punkty lądują na naszym koncie. Mecz rozegrany na dobrym poziomie, dużo ciekawych akcji w ofensywie i solidna gra z tyłu.

Bardzo udany debiut zaliczył nasz nowy zawodnik Jakub Odwaga, który zdobył 3 bramki, kolejne dwa trafienia dorzucił Aleks Karnas, a wynik ustalił Szymon Pieńkowski pięknym trafieniem zza 16 metra.

Cały zespół spisał się na medal, wielkie brawa dla wszystkich zawodników i drużyny przeciwnej.