INFORMACJE DLA ROCZNIKA 2009 z dnia 27.02.2020

29 lutego /sobota/ w Pieszycach rozegramy mecze sparingowe z gospodarzami, Strzelinem oraz Dzierżoniowem. Zbiórka w Pieszycach o godzinie 9.30 na ul. Władysława Hermana 1. Gramy na boisku trawiastym,zabieramy czarne ortaliony, korki bądź tarfy, czapki, rękawiczki coś ciepłego do picia, baton. Planowany koniec koło 12.00-12.30.

Wszyscy są powołani na gry, proszę potwierdzić obecność. Grupa Orlik1 od poniedziałku 2 marca rozpoczyna zajęcia na powietrzu wg następującego harmonogramu: poniedziałek 16.00 OSIR, środa 16.00 Jodłowa, czwartek 16.00 Orlik Wodna/Orlik Jodłowa.

Drużyna Gryfa - ORLIK 1

orlik 1
Lista zawodników
  ZAWODNICYTRENERKONTAKTTRENINGIGODZINYMIEJSCE
1 Bartek BraniaBartosz Prętki691 423 330PONIEDZIAŁEK16.00 - 17.30Stadion OSIR
2 Marek Bryk  ŚRODA16.00 - 17.30Orlik ul. Jodowa
 3 Szymon Cebulak   CZWARTEK 16.00 - 17.30Orlik ul. Jodowa 
4 Norbert Charuży     
5 Dominik Cugier     
6 Eryk Goczling     
7 Krystian Grzybowski     
8 Samuel Jacek      
 9 Paweł Kochowski     
10 Krzysiu Orzechowski     
11 Mateusz Politański     
12 Marcin Podfigórny     
13 Błażej Rabczyński     
14 Brajan Skoczyński     
15 Wiktro Szustak     
16  Maksymilian Wawrzyniak     

Sklep on line Dacco zobacz odzież sportową dla Twojego Dziecka

sklep Dacco

STRZEGOM CUP Rocznika 2009

W Niedzielę 19 Stycznia - Bardzo udanie zaprezentowali się chłopaki z Rocznika 2009 - którzy pod Przywództwem trenera Bartosza Prędkiego - odnieśli zwycięstwo! Zaliczyli świetne wyniki zespołowe - kończąc klasyfikację zespołową jedynie z jednym remisem - rywalizując z każdą z drużyn na Strzegomskim Turnieju.
Nagrodę indywidualną za Najlepszego Zawodnika wywalczył znakomicie się prezentujący Wiktor Jernutowski! W tych udanych zawodach udział wzięli również: Krzysztof Orzechowski, Przemysław Glebkowicz, Błażej Rapczyński, Dominik Cugier w Bramce, Bartosz Brania, Norbert Charuży, Krystian Grzybowski, Samuel Jacek i Marek Bryk!
Znakomite doświadczenie, kolejny sukces na końcie chłopaków - powinien im dać odpowiedź na to, czy podążają we właściwym kierunku - i jest najlepszą nagrodą za regularną pracę i uczestnictwo w Treningach! Oby tak Dalej! Po kolejne Trofea!

Plan treningów indywidualnych Orlik

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ