Informacje: regulaminy formularze opłaty

Zapisy dzieci do UKS GRYF

Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko uczestniczyło w zajęciach zgłoś się do siedziby klubu lub do któregoś z trenerów, otrzymasz wszelkie potrzebne informacje. Kontakt naszymi z trenerami jest możliwy drogą elektroniczną przez formularze kontaktowe na naszej stronie lub pod nr telefonu: Janusz Masny - 507 095 526

Do pobrania

 • Umowa z klubem
 •  Regulamin uczestnictwa w zajęciach treningowych.

Opłaty za szkolenie, terminy

Informujemy, iż  wysokość miesięcznej opłaty za szkolenie zawodników w UKS Gryf Świdnica wynosi 90 zł

Nasze konto w banku ma numer:

Santander Bank 87 1090 2369 0000 0001 3094 3218

Płatne na konto klubu za każdy miesiąc do 15-go dnia miesiąca.

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ