Turniej Dechmanna

Pierwsze punkty w Deichmannie!!!

W zeszłą sobotę Gryfiaki z rocznika 2013/2014 pod wodzą trenera Patryka kontynuowali swoją przygodę w Wałbrzyskim DEICHMANIE. Tym razem poszło im zdecydowanie lepiej niż w ubiegłym tygodniu, co prawda początek był lekko zaspany i chaotyczny, jednak z meczu na mecz szło im coraz lepiej. Ostatecznie Gryfiaki którzy występują jako Hiszpania odniosła 2 porażki, 1 zwycięstwo oraz 1 remis.
HISZPANIA – POLSKA 0-3
HISZPANIA – GRECJA 0-9
HISZPANIA – WŁOCHY 3-0 ( bramki: Adrian Matyjak, Bartek Kasprzak )
HISZPANIA – ARGENTYNA 4-4 ( bramki: Adrian Matyjak x2, Michał Mnich x2 )

Minimistrzostwa Deichmann

W ubiegły weekend ruszyły MINIMISTRZOSTWA DEICHMANNA w Wałbrzychu. O pierwsze punkty walczyli tam najmłodsi zawodnicy z UKS GRYF ŚWIDNICA , którzy w kategorii U7 występują jako HISZPANIA.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z Jamajką i było to dość wyrównane spotkanie przez praktycznie cała pierwszą połowę , tuż przed końcem Gryfiakom udało się wyjść na prowadzenie ( strzelcem bramki Michał Mnich ). Rywal bardzo szybko chciał odrobić straty, na co pozwoliliśmy dwukrotnie, brak koncentracji w szeregach naszej drużyny doprowadził że do przerwy przegrywaliśmy 2-1. W drugiej połowie większą skutecznością wykazała się drużyna przeciwna, i choć Gryf też miał swoje szanse to ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-7

W drugim meczu graliśmy z Anglią , Gryfiaki już mieli o wiele cięższe zadanie, gdyż przeciwnik był bardzo dobrze dysponowany. Zawodnicy bardzo dzielnie się bronili i oddali na boisku wiele poświecenia, jednak niestety w tym meczu nie udało się nawet zdobyć bramki honorowej. Mimo dwóch porażek Gryfiaki nie zamierzają się poddać i już nie mogą się doczekać kolejnych meczy. Trener jest również dumny ze swoich podopiecznych i jest pewien że dzięki praca którą zawodnicy wykonują na treningach w końcu zaowocuje również wynikami w turniejach. Jednak nie zawsze wygrana jest najważniejsza, lecz dobra zabawa.

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
  • BAZA SZKOLENIOWA

UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

WIĘCEJ
  • TURNIEJE

UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.