Obóz sportowyTwardogóra 2012 dzień 1

Z dziennika obozowego, czwartek 16.08.2012 r.

Mimo niespodziewanego opóźnienia, całej grupie udało się szczęśliwie dojechać do celu – Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Twardogórze. Rozpoczęliśmy pysznym obiadem, a następnie zakwaterowaliśmy się w pokojach. Zapoznawaliśmy się z obiektem. Wieczorem trenerzy nie oszczędzili nam treningu. Choć zmęczeni, dłuuuugo nie mogliśmy zasnąć, stwarzając trenerom i opiekunom okazję do nocnych spacerów po korytarzach. Przecież sport to zdrowie a chodziarstwo też !

Obóz sportowy Twardogóra 2012 - dzień 2 i 3

Z dziennika obozowego, piątek 17.08.2012 r.

Pobudka o 7.00, ale my gotowi już od 6.00. Szybki rozruch, a po śniadaniu treningi. Twardogóra już nas zna, a szczególnie panie kasjerki z Biedronki i pani z miejscowej lodziarni. Po obiedzie kibicowaliśmy polskim siatkarzom w meczu ze Słowacją. Wyniku końcowego nie znamy, bo głód był silniejszy i poszliśmy na pyszną kolację.

Z dziennika obozowego, sobota 18.08.2012 r.

I mamy pierwsze odwiedziny rodziców. Największą atrakcją dnia pozostał jednak basen, kąpiele wodne i słoneczne, zjeżdżalnie oraz mecz siatkówki plażowej trenerzy – trampkarze. A wieczorem to my odwiedziliśmy ulubione panie kasjerki  z Biedronki. Informujemy stęsknionych Rodziców, że chwilową nostalgię za domem zastąpiło zadowolenie i ogólna radość - aklimatyzacja zakończona.

Obóz sportowy Twardogóra 2012 - dzień 4

Z dziennika obozowego, niedziela 19.08.2012 r.

Jak przystało na niedzielę, mogliśmy pospać do 8.00 ! I nie było porannego rozruchu. Po śniadaniu, kiedy upał jeszcze nie osiągnął zenitu, rozegraliśmy serię gier kontrolnych na „Orliku”. Po obiedzie natomiast opanowaliśmy kąpielisko, gdzie spędziliśmy czas do wieczora. Rewanżowy mecz siatkówki plażowej: kadra – trampkarze zakończył się zwycięstwem trenerów. A na koniec ognicho i kiełbachy. Wróciliśmy pełni wrażeń. Kochani Rodzice – klimat nam służy!

Obóz sportowy Twardogóra 2012 dzień 5

Z dziennika obozowego, poniedziałek 20.08.2012 r.

Upał, gorąco, słońce, uff. Pogoda zmusiła nas do wcześniejszej pobudki. Już od 9.00 trenowaliśmy, by uniknąć południowej spiekoty. Po obiadku oczywiście basen i szaleństwo wodne. Wieczorem młodsi zawodnicy mogli oglądać film w sali telewizyjnej lub pokazowy trening drużyny „młodzików”.  Dziś „odgruzowaliśmy”  pokoje, ponieważ trenerzy sprawdzali czystość. Niektórzy nawet chcieli myć okna

Obóz sportowy Twardogóra 2012 dzień 6

Z dziennika obozowego, wtorek 21.08.2012 r.

Dzisiejsze poranne treningi podobały się wszystkim. Trenerzy przygotowali ciekawe zestawy ćwiczeń z wykorzystaniem wielu przyrządów. W nagrodę każda grupa wiekowa rozegrała wewnętrzne gierki. Super. Po południu trampkarze spotkali się w towarzyskim meczu z juniorami Lotnika Twardogóra. Bohaterem naszej drużyny został „Krycha”, strzelając honorową bramkę. Pozostali na basenie poza stałymi punktami, wzięli udział w konkursie skoku w dal. Kochani Rodzice – kończą się fundusze! A po wczorajszych porządkach jakoś dziwnie nic nie zostało.

Obóz sportowy Twardogóra 2012 dzień 7

To już ostatnia relacja z życia obozowiczów. Dzień obfitował w wiele niespodzianek i atrakcji. Pierwszą z nich był poranny deszcz, który zmusił młodszych zawodników do treningów halowych. Kolejną był turniej piłkarski gimnazjalistów organizowany przez GOSiR w Twardogórze. Trener Krygier wystawił 3 drużyny  naszych trampkarzy. Zajęliśmy I, II i V miejsce! Wszyscy otrzymali słodki poczęstunek, najlepsi bidony. Dla wszystkich frajdą było wieczorne wyjście na pizzę.

Obóz dobiega końca, ale my z pakowaniem się nie spieszymy, ponieważ rozważamy przedłużenie pobytu do soboty Puszcza oczko. Podsumowując: dużo trenowaliśmy, ćwiczyliśmy kondycję fizyczną i wytrzymałość. Dodatkowo zdobyliśmy kilka nowych umiejętności, np. ścielenie łóżka, pranie garderoby, sprzątanie ze stołu.  Pani w kuchni dbała o nas wyśmienicie, serwując nam m.in. pierogi, naleśniki, schabowe i przepyszne zupy – jedzenie jak u Mamy! Wracamy do domu, więc Kochani Rodzice przygotujcie się! Komputery znowu się zaczerwienią!

Oczywiście uruchamiamy poobozową wymianę rzeczy znalezionych w swoich walizkach. Wymiana rozpocznie się na najbliższych treningach w następnym tygodniu. Do zobaczenia w Świdnicy

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ