Lista zawodników Skrzat 2021

# TRENERZYKONTAKTTRENINGIGODZINYMIEJSCE
1 

Janusz Masny

607 745 561

ŚRODA15.50-17.20Sala Sportowa SP 8
2  PIĄTEK16.00-17.30Sala Sportowa SP 8
3     
4      
5    Zawodnicy   

Zmagania Skrzatów

Liga skrzata już za nami,

w piątek, w ramach treningu gryfiaki rozegrali kilka meczów w lidze skrzata. Obok naszego zespołu wystąpili jeszcze Silesia Żarów I, Silesia Żarów II, AP MKS Polonia Świdnica. Rozgrywki odbyły się w formule „każdy z każdym”. Licznie zgromadzeni kibice nie mogli narzekać na widowisko, mięli okazję podziwiać składne akcje, indywidualne rajdy, piękne bramki oraz interwencje bramkarzy. Ostatecznie zwycięstwem mogli cieszyć się wszyscy,każdy z zawodników schodził z murawy z uśmiechem na twarzy, co na tym etapie jest chyba najważniejsze. W szeregach Gryfa pojawiło się kilka nowych twarzy, którzy bardzo szybko zaaklimatyzowali i dzielnie pomagali drużynie w boiskowych zmaganiach. Deichmann. Niełatwe wyzwanie w ten weekend mieli podopieczni trenera Patryka, gdyż mierzyła się z bardzo ciężkimi przeciwnikami w ten weekend. Niestety nie udało się zdobyć jakichkolwiek punktów, jednak dało się zauważyć znaczna poprawę w postawie młodych gryfiakow, którzy zaczynają z większą odwaga i zaangażowaniem podchodzić do każdego meczu.

Drużyna Gryfa - SKRZAT rocznik 2013/214

skrzat

ZIMNY PRYSZNIC WE WROCŁAWIU.

W niedzielę 26 stycznia najmłodsi piłkarze klubu Gryf ŚWIDNICA z rocznika 2013, Pod wodzą trenera Patryka Łuki, wybrali się na nie lada wyzwanie do Wrocławia. Gdzie zmierzyli się z bardzo dobrze dysponowanymi przeciwnikami, ale mimo to Gryfiaki nie dawali łatwo za wygraną i z meczu na mecz pokazywali coraz większy charakter.
Na pierwszy mecz przeciwko FAIR PLAY WROCŁAW I wyszliśmy nieco wystraszeni i zdezorientowani, do tego przeciwnicy mieli idealnie ustawione celowniki co spowodowało naszą wysoką porażkę.
Na drugi mecz przeciwko PARASOL WROCŁAW I byliśmy już bardziej przygotowani i tak łatwo nie odpuściliśmy. Bardzo dobre interwencję w defensywie powodowały że przez dłuższy czas na tablicy widniał wynik remisowy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-1 dla PARASOLA. Bramkę dla gryfa strzelił Olek.
Z meczu na mecz chłopcy grali coraz lepiej co było widać w trzecim meczu przeciwko AS KIEŁCZÓW. Mecz bardzo wyrównany, w którym to rywal miał więcej szczęścia i zakończył ten mecz zwycięstwem 2-0.
Czwarty mecz przeciwko FAIR PLAY II był na "otarcie łez", motywacja do dalszej walki, oraz wiarą w siebie. Mecz bardzo wyrównany i pełen emocji z wieloma interwencjami bramkarzy z obu stron. Przez większość spotkania prowadziliśmy 2-1 po bramce Sebastiana oraz Adriana. Jednak na chwilę przed końcem tracimy bramkę i dzielimy się punktami.
Piąte i szóste spotkanie z PARASOL II i CHAMPIONS OŁAWA zakończyło się naszymi porażkami.

Mimo niezbyt korzystnych rezultatów należą się ogromne brawa dla chłopaków, w każdym meczu grali zaangażowanie do ostatniej sekundy. Takie lekcje również są potrzebne nie tylko dla zawodników, ale także dla trenera aby wyłapać punkty nad którymi pracować na treningach.
Turniej był bez klasyfikacji, każdy zawodnik otrzymał medal, dodatkowo z każdej drużyny został wyłoniony najbardziej wyróżniający się zawodnik, który był nagradzany dodatkowa statuetka. W Gryfie tym zawodnikiem okazał się Adrian Matyjak.
Do Wrocławia Gryf pojechał w następującym składzie:
Sebastian Glebkowicz
Adrian Matyjak
Olek Olszowy
Mikołaj Duda
Szymon Kasztelan
Stefan Soboczynski
Adam Buchman
Franek Szustak
W imieniu trenera pragnę podziękować za przybycie oraz wkład i wysiłek który włożyli w każdy mecz MOI ZAWODNICY.
UKS GRYF!!!!!

SUPER TURNIEJ !!! SUPER GRYF !!-2013 NIE PRÓZNUJE!

Ponownie, niedzielę 2 lutego, zawodnicy Gryfa z rocznika 2013 i młodsi pod wodzą trenera Patryka Łuki wybrali się na kolejną turniejową przygodę, ponownie do Wrocławia, tym razem jednak pod balon na sztuczną murawę. Bardzo ciężkie wyzwanie czekało naszych "Skrzatów" nie tylko ze względu na drużyny jakie występowały w tym turnieju ale także z powodu braków kadrowych. Niestety sporo zawodników dopadła choroba, co spowodowało że do dyspozycji trener miał tylko 5 wojowników (i te określenie nie jest przypadkowe). Ale mimo kłopotów udało się zmotywować i zmobilizować zawodników do podjęcia rywalizacji.
Turniej zorganizowany bardzo sprawnie, na 5 boiskach drużyny toczyły rywalizację w 5 grupach.
Naszymi rywalami w tej grupie byli: AS KIELCZÓW, PARASOL WROCŁAW II, OLIMPIC WROCŁAW.
Pierwszy mecz przeciwko AS KIELCZÓW nie należał do łatwych, zawodnicy dopiero co zapoznawali się z atmosferę turnieju co Kiełczów wykorzystał strzelając nam 3 bramki, i takim rezultatem skończył się pierwszy mecz.
Chwilę przerwy wykorzystaliśmy aby ochłonąć oraz przekazać kilka wskazówek.
W drugim meczu z PARASOLEM WROCLAW II, Gryf wyszedł bardzo zdeterminowany i skoncentrowany, dzięki hattrikowi Maćka i jednym trafieniu Adriana wygrywamy 4-.1.
Trzeci mecz z OLIMPIC WROCŁAW był bardzo zacięty i na dobrym poziomie. Jednak schodzimy z niego przegrani 3-6 trzy bramki dla gryfa zaliczył Maciek
Po tych trzech meczach kończymy pierwsza fazę grupowa na 3 miejscu co oznacza że przechodzimy do grupy srebrnej .
( Grupa platynowa - 1 miejsca z każdej grupy.
Grupa złota- 2 miejsca z każdej grupy.
Grupa srebrna - 3 miejsca z każdej grupy.
Grupa brązowa - 4 miejsca z każdej grupy.)

W tej grupie naszymi rywalami byli: PRESTIGE FOOTBALL ACCADEMY, MKS SIECHNICE, FC WROCŁAW ACADEMY II, JUVENTUS ACADEMY WROCŁAW.
I tu już na wstępnie możemy powiedzieć że Gryfiaki naprawdę dali z siebie 100 % pokazując wolę walki, charakter, wytrwałość, jedność drużyny, siłę i zaangażowanie. W pierwszym meczu pewnie pokonujemy 3-0 PRESTIGE FOOTBALL ACADEMY, po 2 bramkach Adriana i 1 Maćka.
W drugim meczu przeciwko MKS SIECHNICE również wygrywamy 4-1 wszystkie bramki w tym meczu strzelił Maciek.
W trzecim meczu przeciwko FC WROCŁAW ACADEMY wygrywamy, aż 8-1 a bramki strzelali: Maciek 3, Adrian 3, Szymon 1, Olek 1.
W ostatnim meczu przeciwko JUVENTUS ACADEMY WROCŁAW, Gryfiaki wykazali się postawą fair play wychodząc w 4 osobowym składzie, dopasowując się od ilości zawodników przeciwnika. Przeciwnik szybko strzelił nam bramkę jednak Maciek szybko wyrównał na 1-1 do ostatniej minuty utrzymywał się ten wynik jednak w ostatniej sekundzie meczu tuż przed gwizdkiem sędziego Olek strzela bramkę co daje nam zwycięstwo w spotkaniu i grupie!!!
Ostatecznie kończymy zawody na 1 miejscu w grupie srebrnej.
Również tym razem nie zabrakło radości, odrobiny smutku na twarzy zawodników (po przegranych meczach).
Trener jest dumny i pełen podziwu dla swoich zawodników którzy w wykonywali założone zadania i cele. Co nie oznacza, że każdy występ był idealny i z pewnością jest wiele elementów nad którymi trzeba mocniej pracować, już na najbliższych treningach
Gryf wystąpił w składzie:
Maciek Politanski - 15 bramek
Adrian Matyjak - 6 bramek
Olek Olszowy - 2 bramki
Szymon Kasztelan - 1 bramka
Mikołaj Duda
Wielkie podziękowania również dla rodziców za cierpliwość, opiekę, transport oraz doping podczas całego turnieju !!!!
Do zobaczenia na następnych rozgrywkach naszych SKRZATÓW !!!!
UKS!!!!!! GRYF !!!!!

REWELACYJNY WYSTĘP NASZYCH SKRZATÓW W NAMYSŁOWIE.

W sobotę, Gryfiacy z rocznika 2013, pod wodzą trenera Patryka, wybrali się na dość daleki wyjazd, na który musieli wyjechać o bardzo wczesnej porze.
Turniej odbył się w Wolczynie, w okolicach Namysłowa. Gryfiacy zaprezentowali się na turnieju rewelacyjnie, zaskakując nawet samego trenera :). Dla niektórych zawodników był to jeden z pierwszych ich turniejów.
Ogólnie rozegraliśmy 6 spotkań. Nie przegrywając żadnego !! !, (1 remis).

W pierwszym pewnie wygraliśmy 4-0 z AP Szczot po 3 trafieniach Maćka i 1 Sebastiana.
Drugie spotkanie z MKS Kluczbork było najtrudniejsze dla nas, mimo dwubramkowego prowadzenia, schodzimy z boiska z podziałem punktów,( br. Maciek i Sebastian).
Trzeci mecz z WKS Wołczyn również był bardzo dramatyczny bo do końcowych minut na tablicy widniał wynik 1-1 (br. Maciek), któremu ten wynik zdecydowanie się nie podobał, tuż przed gwizdkiem końcowym strzelił gola który dał nam wygrana!!!
Czwarty mecz graliśmy Rodłem Opole, po 3 trafieniach Maćka i 2 Sebastiana wygrywamy 5-2.
Do 5 spotkania przeciwko AP Namysłów podeszliśmy z respektem i koncentracja, wiedząc że przeciwnik prezentuje się bardzo dobrze, jednak i w tym meczu zgarniamy komplet punktów, po 2 bramkach Maćka i 2 bramkach Sebastiana wygrywamy 4-2!
Ostatni mecz rozegrany przeciwko drugiej drużynie z Namysłowa z rocznika 2014 wygrywamy 4-0,tym razem do naszych super strzelców dołączył się także Marcel 1 bramka, Sebastian 1 bramka i Maciek 1 bramka.

OGROMNE BRAWA DLA CAŁEJ DRUŻYNY ZA POSTAWĘ I SPORTOWĄ WALKĘ.

Ostatecznie turniej zakończył się bez klasyfikacji i każda z drużyn może czuć się zwycięzcą !!!

W drużynie Gryfa wystąpili :
Maciej Politanski,
Sebastian Glebkowicz,
Aleksander Olszowy,
Mikołaj Duda,
Szymon Kasztelan,
Kamil Wolinski,
Marcel Kajkowski.
BRAMKI DLA NASZEJ DRUŻYNY ZDOBYLI:
Maciek ( 13 bramek w 6 meczach), Sebastian (7 bramek), Marcel (1 bramka)

Sklep on line Dacco zobacz odzież sportową dla Twojego Dziecka

sklep Dacco

Plan treningów indywidualnych

treningi indywidualne plan

Plan treningów Skrzat 31.03-10.04.2020

Plan treningów Skrzat 31.03-10.04.2020
Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ