Silesian Winter CUP

Silesian Winter CUP  to zimowa odsłona Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian CUP.

Areną zmagań sportowych młodych piłkarzy w ramach Silesian Winter CUP jest nowoczesna hala sportowa 'ZAWISZÓW' o wymiarach: 44m x 25m, wysokość 9,30 m.

Rozgrywki odbywają się na boisku otoczonym bandami, co uatrakcyjnia widowisko i sprawia że gra jest bardziej dynamiczna.

Zawody odbywają się przez cztery kolejne dni w okresie pomiędzy świętami Bożego Narodzenia na Nowym Rokiem. Każdy dzień objęty patronatem jednego z głównych sponsorów poświęcony jest innej kategorii wiekowej młodych piłkarzy.

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ