Wydarzenia w roku 2020

Ślub trenera Pasiewicza

Turniej -2008 powołani zawodnicy.

W niedzielę, na zaproszenie UKS Marcinowice, dwie drużyny z rocznika  2008 zagrają w turnieju.Zbiórka jest o godz. 8:30 na hali sportowej w Marcinowicach ul. Kolejowa 18.Zabieramy "zestaw turniejowy", czarne koszulki i spodenki oraz czerwone i czarne getry.

Skład drużyny:

Wiktor Jernutowski, Alex Karnas, Igor Wciórka, Błażej Cygan, Filip Łuczak, Filip Kruszyński, Bartek Grzechynia, Szymon Pieńkowski, Patryk Witaszczyk, Sebastian Patyk, Damian Patyk, Patryk Podleśny, Hubert Charuży, Jakub Kazimierski, Jakob Kosmala, Andrzej Agaciak, Dawid Studziński, Jakub Satała, Piotr Idziak.

Proszę o pilną informację jeśli nie będzie zawodnika na turnieju, wówczas zostaną powołani zawodnicy rezerwowi.

piątek, 31 stycznia 2020 13:24

Zawody w Jaworze rocznik 2009

W sobotę 1 lutego mamy okazję sprawdzić się w Jaworze. Zbiórka w Jaworze od 14:10 ( do 14:00 ma potrwać turniej młodszej grupy) zawody zaczniemy o 14:40 lub szybciej jak wszyscy będą gotowi.Koniec ok 18. Sala przy ul. Wieskiej 5 (za stacja Orlen).Zabieramy nowe stroje,owoc,baton,wode.Powolani:Grzybowski, Skoczyński, Cugier, Bryk, Orzechowski, Rapczyński, Brania. Proszę potwierdzić obecność.

środa, 29 stycznia 2020 19:29

Powołania na weekend r 2009

Harmonogram

Sobota 18.01 Wszędzie zabieramy nowe stroje Gryfa, napój, kanapki, owoc, baton.Żarów: Zbiórka w Żarowie o 8.30. Planowany powrót ok 14.30. opiekunem grupy będzie trener Maciej. Powołani: Cugier, Jernutowski, Grzybowski, Wawrzyniak, Goczling, Charuży, Skoczyński, Kochowski.Jedlina: Zbiórka w Jedlinie o 10.00 Planowany powrót ok 14.30. opiekunem grupy będzie trener Bartek. Powołani: Jacek, Bryk, Brania, Rapczyński.

Niedziela 19.01 Zbiórka w Strzegomiu o 8.30 Hala Osir ul A.Mickiewicza. Powołani: Orzechowski, Politański, Cugier, Jernutowski, Grzybowski, Jacek, Brania, Rapczyński, Charuży, Glebkowicz.

obowiązkowo proszę potwierdzić udział najlepiej do czwartku do wieczora!

czwartek, 16 stycznia 2020 11:44

Turnieje r 2009

Rocznik 2009 w sobotę 18.01 udaje się na turniej do Jedliny oraz Żarowa, natomiast w niedzielę 19.01 do Strzegomia. Informacje kto gdzie jedzie podam w środę na treningu. 25-26 stycznia dostaliśmy zaproszenie na turniej Harafa w Dzierżoniowie. 15 lutego zagramy w turnieju Victorii Świebodzice.

niedziela, 12 stycznia 2020 20:23

Turniej Harafa rocznik 2009

25-26 stycznia bierzemy udział w Turnieju Harafa, OSiR Strumykowa, Dzierżoniów. Zbiórka 13.10 na hali organizator prosi o uczestnictwo w oficjalnym otwarciu. Koniec 17.Zabieramy nowe stroje, baton owoc, wodę... turniej jest dwudniowy, dlatego rozpiska odnośnie powołań jest w rozwinięciu. Powołani na sobote: Cugier, Jernutowski, Grzybowski, Wawrzyniak, Goczling, Politański, Orzechowski, Bryk, Jacek, Glebkowicz, Szustak, Rapczyński. OPIEKUN MAREK ORZECHOWSKI Powołani na niedziele: Brania, Charuży, Cugier, Orzechowski, Wawrzyniak, Bryk, Grzybowski, Jernutowski, Politański, Jacek, Glebkowicz, Szustak. Opiekunem będzie Marcin Brania. Godzina zależy od miejsca jakie zajmie zespół w sobotę

czwartek, 23 stycznia 2020 14:12

Sparingowe granie rocznika 2010

Drużyna Orlika II (rocznik 2010) rozegrała mecz sparingowy z rówieśnikami ze Ślęzy Wrocław.

Mecz odbył się 18.01.2020 roku na nowoczesnych obiektach Ślęzy Wrocław. Graliśmy systemem sześciu plus bramkarz, cztery kwarty po 20 minut. Sparing pozwolił na sprawdzenie wielu ustawień personalnych i przećwiczenie kilku wariantów gry. Pokazaliśmy się z niezłej strony grając ambitnie i nieustępliwie, przeprowadziliśmy kilka ciekawych akcji, wyprowadzaliśmy bardzo groźne kontrataki. W meczu obydwie drużyny strzeliły podobną ilość goli. Cały mecz na DUŻY plus. Serdecznie dziękujemy Ślęzie Wrocław za zaproszenie. Gryf Świdnica: Michał Magierowski, Jacek Sobczyński, Kacper Witaszczyk, Michał Treczyński, Mateusz Staroń, Krzysztof Orzechowski, Mateusz Politański, Michał Głowacki, Bruno i Leon Stachyra, Jan Czuchra, Wiktor Szustak, Dawid Markowicz.

wtorek, 21 stycznia 2020 16:26

Gryf Cup - rocznik 2007

Kolejny raz hala widowiskowo - sportowa w Świebodzicach stała się areną zmagań dla młodych piłkarzy. Tym razem na turnieju organizowanym przez nasz klub rywalizowały drużyny w roczniku 2007.Ugościliśmy dwa zespoły Parasola Wrocław, Viktorię Wałbrzych, Błyskawice Szewce i UKS Marcinowice.W systemie każdy z każdym, zespoły rozegrały po 6 spotkań, każde trwające 12 minut. Turniej był bardzo wyrównany, najwyższy wynik zanotowany na niedzielnym turnieju, to 4-1, a w cały rozgrywkach zanotowano aż 3 remisy.

Nasz klub reprezentowały dwa zespoły, w których większość zawodników, to chłopcy urodzeni w roku 2008. Obie ekipy spisały się dobrze, lecz nie wysytrzegały się błędów, które bezlitośnie wykorzystywali rywale.

Z gry i postawy naszych chłopaków trenerzy są zadowoleni, kolejny turniej, kolejne zdobyte doświadczenie i rozegrane minuty.

Podziękowania dla wszystkich zawodników, drużyn przyjezdnych oraz rodziców liczne zebranych na trybunach.

poniedziałek, 06 stycznia 2020 16:56

Gryf Cup 2020 dla rocznika 2010

W sobotę 11.01.2020 roku odbył się kolejny turniej z cyklu Gryf Cup. Tym razem do rywalizacji przystąpił rocznik 2010 W zawodach wzięło udział 7 zespołów. Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym.

Poza dwoma zespołami Gryfa do rozgrywek przystąpili: Lechia Dzierżoniów, Pogoń Pieszyce, AS Orzeł Ząbkowice, Baszta Wałbrzych i Polonia Stal Świdnica. Zespół Gryfa II zgromadził 4 punkty (jedno zwycięstwo, jeden remis i cztery porażki) i zajął siódme miejsce, zespół Gryfa I uzbierał 11 punktów (3 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka) i ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji, a całe zawody wygrała Pogoń Pieszyce.

Królem strzelców turnieju został Kacper Bisek - 5 goli Gryf I Świdnica: Michał Głowacki, Mateusz Politański, Przemysław Glebkowicz, Michał Treczyński, Kacper Bisek, Emil Dębski, Dawid Suchodolski Gryf II Świdnica: Jacek Sobczyński, Bruno i Leon Stachyra, Kacper Witaszczyk, Dawid Janus, Dominik Knapik, Dawid Markowicz.

niedziela, 12 stycznia 2020 19:11

GRYF CUP-ROCZNIK 2012

W pierwszą niedzielę listopada zainaugurowaliśmy cykl turniejów z serii Gryf Cup. Na hali Zawiszów stawiło się 8 drużyn,w tym aż 3 ekipy Gryfiaków! Pozostałe zespoły to AP 13 Świdnica, Polonia/Stal Świdnica, KAP Kamienna Góra oraz AKS Strzegom (2 drużyny).

W pierwszej fazie turnieju zespoły podzielone zostały na 2 grupy. Po 2 najlepsze awansowały do Ligi Mistrzów, a pozostali rywalizowali w Lidze Europy. Ogólnie każda drużyna rozegrała po 6 dziesięciominutowych meczów. Nasi zawodnicy bardzo dobrze znieśli trudy zawodów, choć Gryf II i III miał tylko po jednym graczu rezerwowym. Nikt jednak nie narzekał na zmęczenie:) Warto zaznaczyć, że obydwie drużyny zdobyły i punkty i bramki, a co najważniejsze kolejne cenne doświadczenie. Gryf I po pierwszych pięciu meczach miał na swoim koncie komplet punktów (bilans bramkowy 19:0), ale ostatni mecz z Polonią/Stal nie poszedł po naszej myśli i musieliśmy uznać wyższość rywala. Brawa dla zwycięzców, my zajmujemy 2 miejsce, ale kończymy turniej z podniesionymi głowami. Nasz zawodnik Kacper Mielnik z 6 bramkami zdobył tytuł króla strzelców turnieju! Najlepszym bramkarzem zawodów został Franek Sypko z AKS-u I Strzegom, a najlepszym zawodnikiem – Franek Łukasik z Polonii/Stal Świdnica.

Przed nami następne turnieje halowe, a także eliminacje rozgrywek „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Wielkie podziękowania dla wszystkich rodziców i opiekunów Gryfiaków za zaangażowanie i doping podczas zawodów!

Gryf I – Krystian Kafel (kapitan), Aleksander Żędzianowski, Szymon Pawłowski, Konrad Gołębiowski, Miłosz Magierowski, Kacper Mielnik, Maciej Politański

Gryf II – Wiktor Mróz (kapitan), Michał Dychus, Miłosz Jamro, Sebastian Glebkowicz, Adrian Matyjak, Kajetan Bieszczad

Gryf III – Jakub Moskała (kapitan), Michał Mnich, Mateusz Karbowiak, Hubert Borowski, Eryk Bielecki, Piotr Lewandowski

Świąteczno - noworoczna przerwa dobiega końca - TRAMPKARZ

Powoli kończy się przerwa w treningach spowodowana świtami, grupa Trenera Jakub Pasiewicz i Sebastiana Czuchry w roku 2020 treningi rozpocznie od środy 08.01.2020r. zajęciami na hali sportowej ZSM.

W niedzielę 05.01.2020 roku zawodnicy z rocznika 2007 powołani zostali na turniej GRYF CUP. Kacper Sochacki, Kacper Kalinowski, Oliwier Zbroszczyk i Alan Wajdzik razem z zawodnikami z rocznika 2008 rozegrają turniej w Świebodzicach, zbiórka godzina 8:30 (czarne koszulki).

piątek, 03 stycznia 2020 10:59

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ