Oferta udziału w Turnieju na mobilnym boisku - Świdnica 12.11.2023r.

Data wstawienia: 04.11.2023r.

UKS Gryf Świdnica zaprasza na Turniej piłkarski na mobilnym boisku w kategoriach 2010/11 i 2012/15 w dniu 12.11.2023r. w Świdnicy w godzinach 10:00-16:00.

Szczegóły na plakacie

W ramach Turnieju profesionlane testy piłkarskie na urządzeniu Sport Light Trainer - 8 czujników z wbudowaną fotokomórką.

Wsparcie rozwoju instytucjonalnego jest możliwe dzięki realizacji projektu:
Podniesienie jakości szkolenia kluczem do sukcesu na miarę Sportowego Mistrza

Realizowany w ramach programu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego pod nazwą 'Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO'.

Głównym celem zadania jest wsparcie statutowych działań stowarzyszenia, zwiększenie swojego potencjału szkoleniowego, technologicznego, organizacyjnego, sportowego co pozwoli na podniesie jakości szkolenia dzieci i młodzieży poprzez:

 • zakup mobilnego boiska do piłki nożnej,
 • zakup nowoczesnego sprzętu treningowego SportLight Trainer,
 • wykupienie subskrypcji aplikacji mobilnej Mobile Lab Trainer,
 • doposażenie siedziby klubu w sprzęt biurowy, sprzęt komputerowy, oprogramowanie, narzędzia IT do sprawnego zarządzania klubem,
 • szkolenie z zakresu findraisingu dla NGO.

Opis działań w ramach projektu:

Wsparcie rozwoju instytucjonalnego poprzez zakup mobilnego boiska daje, możliwość korzystania z własnej bazy sportowej. Nowoczesny sprzęt sportowy pozwoli na podniesienie jakości szkolenia oraz wprowadzenie nowych treści i metod szkolenia.. Kolejnym krokiem, będzie doposażenie siedziby klubu w sprzęt biurowy, niezbędny sprzęt komputerowy, oprogramowanie, narzędzia IT do sprawnego zarządzania klubem. Działaniem wzmacniającym kompletacje Zarządu, będzie szkolenie z zakresu findraisingu dla NGO posłuży podniesieniu umiejętności kadry Zarządzającej klubem w zakresie pozyskiwania funduszy i przyczyni się do budowania stabilnych podstaw dalszego działania organizacji.

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ