Turniej piłkarski na mobilnym boisku w kategoriach 2010/11 i 2012/15

Turniej piłkarski na mobilnym boisku w kategoriach 2010/11 i 2012/15 odbył się w dniu 12.11.2023r. w Świdnicy w godzinach 10:00-16:00. Udane rozgrywki i integracja to jedne z celów naszego klubu.

Emocje, jak to przy takich zawodach, były niesamowite - mówił Przemysław Malczyk trener prowadzący. W Turnieju brało udział 9 drużyn z powiatu świdnickiego. Po pasjonującym turnieju podium turnieju wyglądało następująco: Świdnica, Żarów, Strzegom.

W kategorii starszej 9-12 wzięło udział sześć drużyn: Żarów, Jaworzyna Śląska, Strzegom, Świebodzice, Świdnica, Marcinowice. Tabela wyglądała następująco: Strzegom, Jaworzyna Śl., Świdnica, Świebodzice, Żarów, Marcinowice.

Poniżej zdjęcia mobilnego boiska (w załączeniu)

Wsparcie rozwoju instytucjonalnego jest możliwe dzięki realizacji projektu:
Podniesienie jakości szkolenia kluczem do sukcesu na miarę Sportowego Mistrza.

Realizowany w ramach programu wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego pod nazwą 'Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO'.

Głównym celem zadania jest wsparcie statutowych działań stowarzyszenia, zwiększenie swojego potencjału szkoleniowego, technologicznego, organizacyjnego, sportowego co pozwoli na podniesie jakości szkolenia dzieci i młodzieży poprzez:

 • zakup mobilnego boiska do piłki nożnej,
 • zakup nowoczesnego sprzętu treningowego SportLight Trainer,
 • wykupienie subskrypcji aplikacji mobilnej Mobile Lab Trainer,
 • doposażenie siedziby klubu w sprzęt biurowy, sprzęt komputerowy, oprogramowanie, narzędzia IT do sprawnego zarządzania klubem,
 • szkolenie z zakresu findraisingu dla NGO.

Opis działań w ramach projektu:

Wsparcie rozwoju instytucjonalnego poprzez zakup mobilnego boiska daje, możliwość korzystania z własnej bazy sportowej. Nowoczesny sprzęt sportowy pozwoli na podniesienie jakości szkolenia oraz wprowadzenie nowych treści i metod szkolenia. Kolejnym krokiem, będzie doposażenie siedziby klubu w sprzęt biurowy, niezbędny sprzęt komputerowy, oprogramowanie, narzędzia IT do sprawnego zarządzania klubem. Działaniem wzmacniającym kompletacje Zarządu, będzie szkolenie z zakresu findraisingu dla NGO posłuży podniesieniu umiejętności kadry Zarządzającej klubem w zakresie pozyskiwania funduszy i przyczyni się do budowania stabilnych podstaw dalszego działania organizacji.

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ