Zakup mobilnego boiska 10x15 ze sztuczną murawą w ramach projektu PROO

UKS Gryf Świdnica w związku z realizacją projektu pn.: Podniesienie jakości szkolenia kluczem do sukcesu na miarę Sportowego Mistrza, kupił mobilne boisko ze sztuczną murawą o wymiarach 10x15. Mobilne boisko posiada nawierzchnię sztuczną, zaś same boisko zabudowane jest systemem band i piłko chwytów, co umożliwia planowanie procesu treningowego bez konieczności dopasowania się do wolnych terminów na obiektach sportowych zasobów Gminnych.

Nasze mobilne boisko zostało w pełni obrandowane logotypami programu PROO wynikających z zestawienia znaków w ramach Rządowego Programu Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO. Zakupione mobilne boisko i nowoczesny sprzęt sportowy da, możliwość zwiększenia ilości treningów adresowanych do poszczególnych kategorii wiekowych i wpłynie na organizację jednostek treningowych w sposób adekwatny do liczby uczestników. W wyniku wykorzystania środków pozyskanych w ramach dotacji klub w sposób znaczący zwiększył swój potencjał szkoleniowy, technologiczny, organizacyjny,
sportowy co pozwala na podniesie jakości szkolenia dzieci i młodzieży.

Poniżej nasze piękne mobilne boisko zakupione w ramach projektu:

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ