Zakup subskrypcji dedykowanej do Aplikacji Mobile Lab Trainer w ramach projektu PROO

UKS Gryf Świdnica w związku z realizacją projektu pn.: Podniesienie jakości szkolenia kluczem do sukcesu na miarę Sportowego Mistrza, dokonał zakupu subskrypcji dedykowanej do Aplikacji Mobile Lab Trainer która, analizuje próby wykonane w testach z wykorzystaniem urządzenia SportLight Trainer. Korzystanie z aplikacji mobilnej Mobile Lab Trainer jest, możliwe na urządzeniach z systemem IOS i Android. Aplikacja analizuje próby wykonane w testach dając wyniki na tle danej grupy badawczej w odniesieniu do średniej oraz propozycję gotowych jednostek treningowych/wskazówek w oparciu o poziom sportowy uzyskany w ramach prowadzonych zajęć sportowych.

Aplikacja posiada moduł zdalnej komunikacji między trenerami, co pozwala na planowanie jednostek treningowych.

Wykorzystywanie nowoczesnych technologii pozwoli na diagnozę, badanie predyspozycji zawodników oraz określenie ich możliwości do danego rodzaju wysiłku fizycznego.

Dzięki temu, będzie można dobrać optymalne jednostki treningowe i zoptymalizować proces treningowy. W wyniku wykorzystania środków pozyskanych w ramach dotacji klub w sposób znaczący zwiększył swój potencjał szkoleniowy, technologiczny, organizacyjny, sportowy co pozwala na podniesie jakości szkolenia dzieci i młodzieży.

Poniżej zdjęcia z Aplikacji Mobile Lab Trainer obrazujące funkcjonalności systemu:

Gryf Świdnica
Poznaj ofertę Gryfa
 • BAZA SZKOLENIOWA

  UKS Gryf Świdnica oferuje szeroką bazę szkoleniową dla juniorów, młodzików, żaków na terenie Świdnicy i okolic - boiska sportowe, sale sportowe, także w ramach zajęć szkolnych.

  WIĘCEJ
 • TURNIEJE

  UKS Gryf  Świdnica co roku organizuje turnieje piłkarskie Silesian Cup i Silesian Winter Cup oraz Gryf Cup dla młodych adeptpów piłkarskich. Uczestniczą w nich drużyny z całej Europy.

  WIĘCEJ
 • OBOZY I PÓŁKOLONIE

  UKS Gryf Świdnica organizuje obozy letnie i zimowe oraz półkolonie. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisywania się. Aktualnie organizujemy obóz piłkarski w Ostrzeszowie.

  WIĘCEJ
 • DROGA KARIERY

  UKS Gryf Świdnica oferuje ciekawą ścieżkę kariery sportowej dla utalentowanych  i wytrwałych uczniów świdnickich szkół. Prowadzimy rekrutację do szkoły sportowej.

  WIĘCEJ